SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgadnij jaki temat ma SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163801

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Kuźwa jakie emocje w meczu. Mój to mi zaraz walnie jak tak będzie podskakiwać na kanapie

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
sforcia
Little Wild

Ty, no ja nie wiem, różne są dewiacje...hehehehe, jak na przykład robienie dobrze stopami hahahaha



Znałam takiego



Fajny był ? swoją drogą, może to być całkiem ciekawe doświadczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
deja vu
ale u mnie to zawsze ja chciałam, a on był zmęczony

no wlasnie mam ten problem, w sensie ze sie rozstalismy, bo sie musialam prosic o sex, teraz ma byc niby lepiej, ale ja nie cwicze to i prosic nie mam o co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
Moj mi kiedys tak wlasnie walnal przez przypadek jak niechcacy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Fuxiatka
Jak nie fajny, to ewentualnie poczeka
Deja, to dobrze że się odmęczył teraz



ja sie zaczynam zastanawiać, czy on czegoś na sumieniu nie ma, bo miły dodatkowo jest

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
deja vu
Fuxiatka
Jak nie fajny, to ewentualnie poczeka
Deja, to dobrze że się odmęczył teraz



ja sie zaczynam zastanawiać, czy on czegoś na sumieniu nie ma, bo miły dodatkowo jest

Może po prostu fantastycznie wyglądasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Little Wild
sforcia
Little Wild

Ty, no ja nie wiem, różne są dewiacje...hehehehe, jak na przykład robienie dobrze stopami hahahaha



Znałam takiego



Fajny był ? swoją drogą, może to być całkiem ciekawe doświadczenie


Ano fajny był
Ale to było dziwne dla mnie, bo ja wtedy taka nieopierzony podlotek.
Dopiero zaczynałam zabawy w te klocki.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
hasarapasa
deja vu
ale u mnie to zawsze ja chciałam, a on był zmęczony

no wlasnie mam ten problem, w sensie ze sie rozstalismy, bo sie musialam prosic o sex, teraz ma byc niby lepiej, ale ja nie cwicze to i prosic nie mam o co


metodą prób i błedów doszłam do wniosku, że ideałów nie ma, zostawało mi czytanie w łóżku z drugiej strony jestem w stanie zrozumiec, że zmęczony

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Fuxiatka
deja vu
Fuxiatka
Jak nie fajny, to ewentualnie poczeka
Deja, to dobrze że się odmęczył teraz



ja sie zaczynam zastanawiać, czy on czegoś na sumieniu nie ma, bo miły dodatkowo jest

Może po prostu fantastycznie wyglądasz?


to mi do głowy nie przyszło

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
sforcia
Little Wild
sforcia
Little Wild

Ty, no ja nie wiem, różne są dewiacje...hehehehe, jak na przykład robienie dobrze stopami hahahaha



Znałam takiego



Fajny był ? swoją drogą, może to być całkiem ciekawe doświadczenie


Ano fajny był
Ale to było dziwne dla mnie, bo ja wtedy taka nieopierzony podlotek.
Dopiero zaczynałam zabawy w te klocki.


A tera by poszalał coooi ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening siłowy dla dziewczyny ..

Następny temat

Rodzaje treningów - HIIT, Tabata, aeroby etc

WHEY premium