SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgadnij jaki temat ma SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163879

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
wkleiłam cytat z tematu mężczyźni ideał powyżej, I jeszcze było że ćwiczenia nóg dotlenia okolice krocza stąd wzrost libido ale nie mogę znaleźć. Arphiel dzięki za temat poczytam na pewno!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
o jedzeniu dzis nie było: sałatka z jaglanej z serem kozim jest zaj**ista
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
kupiłam ostatnio jaglaną, może spróbuję
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
ja zaraz się zabieram za gryczaną i makrelę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
Arphiel przejrzałam temat na szybko, jest Zay..-sty wszystko pisze co można robić i Obliques się wypowiada ale suuuper dzięki!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
nie ma sprawy

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
agataq
przyjmę wszystko...
jeszcze urząd miasta czy faktycznie całą przestrzeń wykorzystuję pod działalność
i bibliotekę miejską ( tam akurat przetrzymuję książki )

Cóż, trzymam kciuki żeby panie z urzędu były z innego rodzaju niż ten uroczy, przedwojenny dżentelmen który zapewne zaproponował im wizytę u Ciebie Powodzenia!

Zmieniony przez - Fuxiatka w dniu 2013-05-29 10:49:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
dziewczyny ja się biorę trochę za pracę, obijam się strasznie.... tym bardziej że dziś krócej pracuję .... potem zajrzę do spamu i oczywiście do tematu o ideałach mężczyznach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Heloł ;> chyba będę żyła z tą "landrynką" w policzku - dziś chciałam rtg zrobić i ...malowanie jest akurat tam nosz kuźwa :> tak więc póki co, nic sie nie dzieje z tym dalej, prześwietlać się będę w piątek rano za to trening zrobiony dziś

Winners train, losers complain.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening siłowy dla dziewczyny ..

Następny temat

Rodzaje treningów - HIIT, Tabata, aeroby etc

WHEY premium