SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgadnij jaki temat ma SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163998

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Sheep. A u nas słoneczko nad morzem. Tylko piździ nieprzeciętnie.. Inaczej to bym już na plaży kwitła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Corum
Sforcia.
Tu masz link do mojej strony. Tam masz dobre wykonanie tego ćwiczenia.
https://www.sfd.pl/DT_Corum/2013-t883785-s16.html





Już mnie wszystko boli na widok tego ćwiczenia.
Poza tym u mnie są takie warunki na siłce, że pomimo iż brud, kurz czy inne "brzydkie" rzeczy nie przeszkadzają, to nie położyłabym się tak na podłodze
Mam problem żeby pompki robić albo plank, a co dopiero tak całym ciałem.
Ale niestety to jedyna taka siłką z porządnym sprzętem u mnie w mieście.
bo inne to takie lans balans i tylko atlas stoi i pól sztangi

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
No nic laski. Spyerdalam na obiad do teściów. Ponoć mam mieć kotleta bez panierki zobaczymy jak to będzie

Miłego dzionka życzę !

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Ja do TGU mam matę pod plecy a na niej ręcznik, inaczej w tym syfie się nie kładę

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Na razie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Sheep
Ja do TGU mam matę pod plecy a na niej ręcznik, inaczej w tym syfie się nie kładę

Ja na tej siłce sprzątam osobiście. Dlatego się położę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Kiedyś jak chodziłam gdzie indziej to znałam się po imieniu ze sprzątaczkami rano zawsze były i widziałam że jest czysto. Teraz przeniosłam się na inną i tam jest "w miarę" ale i tak bez maty nie robię, a na trzeciej gdzie bywam częściej to jest syf malaria...jak już kiedyś pisałam, po treningu mam czarne palce, widać najlepiej jak w szatni ściągam rękawiczki :>

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Corum
Sheep
Ja do TGU mam matę pod plecy a na niej ręcznik, inaczej w tym syfie się nie kładę

Ja na tej siłce sprzątam osobiście. Dlatego się położę.

W takim wypadku też bym się kładła w sumie ja na swojej też sprzątam osobiście, bo ćwiczę w moim "salonie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Ja mam codziennie umyte, odkurzone i odkażone. I gania się ćwiczących żeby mieli zmienne obuwie. A "pachnących inaczej" - żeby się myli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
a ja ostatnio dzielilam lawke z dwoma olbrzymami, i oni spoconymi plecami lezeli na tej lawce, a jak byla moja kolej to dlonia "ścierali" pot, żebym ja sie połozyla, dobrze, ze mialam zabudowana koszulke i jeszcze uprzejmie pytali czy się nie brzydze
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening siłowy dla dziewczyny ..

Następny temat

Rodzaje treningów - HIIT, Tabata, aeroby etc

WHEY premium