SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgadnij jaki temat ma SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163914

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
Lisus
Little Wild
Lisus
Little Wild
Lisus
Little wlasnie Cie obgadałam z Mrozem xD A powiedz jeszcze jak sie nazywa ten stanik Nike?


Taa ? I co mówiła ? Stanik nazywa się NIKE VICTORY ADJUST X-BACK

ze jestes SPOKO



Hahaha, a pokumała o kogo chodzi ? Jak jej wytłumaczyłaś ?


Mówie tak: Mrozu słuchaj znasz TY jakąś Olę z D?
A no znaaaam ale pokaż bo nie jestem pewna
no to pokazałam i już !



O boszzzz, pokazałaś jej moją goliznę ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
Buzie Twoja =)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Dziewczyny się bardzo dobrze o nim wypowiadały, na dodatek ma taką klamerkę żeby szelki spiąć razem, i fiszbiny, podobno naprawdę dobrze trzyma. Jak natrafisz na biustonoszowy temat to na sfd to sobie rzuć okiem, ja go jakoś znaleźć nie mogę.

A jak szukasz W Tricity sklepu z tym chomątem to masz: http://www.lingeria.com.pl

Zmieniony przez - Fuxiatka w dniu 2013-05-27 08:22:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
idę jeść :D do później
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bry :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panche jest śliczny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
A ja spedalam do pracuni, ale najpierw młodego muszę do przedszkola odstawić. Bede pewno na telefonie, nie piszcie za dużo
I macie tu kawałek ode mnie, buja w chooooj


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
eveline
idę jeść :D do później

przegryzajac sniadanie pomysl o kategoriach konkursowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Eve jakies koszmary Ci się śnią
i dobry

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Arphiel nie koszmat całkiem spoko był sen aczkolwiek już nie pamiętam jaka była fabuła (ale się najadłam jajca wiejskie przyszli)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening siłowy dla dziewczyny ..

Następny temat

Rodzaje treningów - HIIT, Tabata, aeroby etc

WHEY premium