SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgadnij jaki temat ma SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163987

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Kobietki pomóżcie-piekarnik mi padł! I na najbliższy tydzień zostanę bez własnego chlebka. Gdzieś przeczytałam, że Wasa chrupka jest tez ok, ale teraz mam pytanie- która?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Będę trawę żreć. Na szczęście mam boisko pod nosem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
corum, ale orzechy to tez sa silnie alergizujace...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
jo1984
Mleko migdałowe liczyłam jako migdały uzyte do wykorzystanej porcji, chyba Kajtek tak zaleciła, nie pamiętam... trocin nie jadlam- nie miałam pomysłu na nie i nie wiem jak bym je miała liczyć moze dobre są do peelingu twarzy?? kawa z mlekiem migdałowym to rarytas...


A widzisz, na tej stronie co podałam jest info, że te orzechy można rozmieszać z odrobiną mleka i owocami i wychodzi "serek". Myślę, że można je też dodać do omleta/placka śniadaniowego albo owsianki/kaszy.
I wolałabym, żeby to mleko miało mniej wartości niż taka sama ilość orzechów chyba to rozbiję - zważę te trociny albo co...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
AMiU
Kobietki pomóżcie-piekarnik mi padł! I na najbliższy tydzień zostanę bez własnego chlebka. Gdzieś przeczytałam, że Wasa chrupka jest tez ok, ale teraz mam pytanie- która?


Amiu, taka, ktora ma w skladzie tylko make i wode, musisz czytac etykiety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 7560 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 84697
Ok- dzięki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Hasa. Te akurat mi pozwolono..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Corum
Ja nabiał to mam już od dawna zakazany.
Teraz to co mi się zostało do żarła to indor, biały ryż, korzeniowe i trochę zielonych, masło, olej kokosowy, oliwa z oliwek, parę owoców i orzechy (nie ziemne).
Wiecie jak trudno z tego sklecić coś konstruktywnego do żarła?

No faktycznie, pożreć prawie kilo indyka dziennie i kilo białego ryżu a wszystko przyozdobione truskawką i ogórkiem - no ileż można
Trzymam kciuki, a trawę chyba trza dobrze wypłukać bo zanieczyszczona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Podlewają codziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
A, to luz - trzeba zbierać po rosie, będzie świeżutka
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening siłowy dla dziewczyny ..

Następny temat

Rodzaje treningów - HIIT, Tabata, aeroby etc

WHEY premium