SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgadnij jaki temat ma SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163916

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
a Ty Lorane jeździsz na takie imprezy? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Fajna taka zabawa. Ja lubie takie rzeczy, ale ciężko mi skombinować czas nawet na siłkę

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Dotka w Szczecinie 30. czerwca będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Uwielbiam choreografie... zreszta jak się chodziło na stepy i hi lo advance, to sie pamietam jak było fajnie, latać po całej sali , ale teraz jak bym pewnie poszła po takim czasie nie obecnosci, pewnie stalabym w kącie i gapiła się

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
Eve, teraz z rzadka, bo mnie praca ogranicza i przestałam sledzic, ale na studiach bywałam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Dotka, takie rzeczy się pamięta. 1-2 lekcje i jesteś w temacie Lorane, ciekawe czy się nie minęłyśmy parę razy ja dosyć często jeżdżę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
No ja tez uwielbiam choreografie jako chyba jedna z nielicznych na forum jak cos sie bedzie dzialo, to pisz u siebie w DT, jak gdzies niedaleko, to sie skusze A jak Poznan Ci przypadl do gustu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Poznań spoko, bywam tam czasami jak jakieś szkolenie czy cuś, ale znam tylko z perspektywy niektórych klubów, starówki i targów. No i dzisiaj kicha bo jakieś roboty zaburzające pracę nawigacji a będę pisać u siebie spoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Tylko jak patrze na nasze grafiki... to lipa same zumby i latino, abf. W jednym znalazłam zajęcia z hi lo / step. ALe tylko po 1 sztuce

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
bo lud się boi choreo przez zumbę są spaczeni i nie chce się myśleć ale gdzieniegdzie znajdzie się jakiś rodzynek. teraz tam u Ciebie to chyba 4 you i osir działa prawda?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening siłowy dla dziewczyny ..

Następny temat

Rodzaje treningów - HIIT, Tabata, aeroby etc

WHEY premium