SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgadnij jaki temat ma SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163943

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
No zupki dobre są, ja zimą często jadłam krem z brokułów - w zasadzie nic prostszego - brokuł + suszone warzywa + podsmażona cebulka - blenderem zmiksować i voila ;)

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kobitki, tak się zastanawiam czy można przesadzić z zieloną herbatą i jakie mogą być skutki? Bo ja sie uzalezniłam od takiej jednej z imbirem, zawsze se zrobię po pracy w dzbanku litrowym (2 łyżki stołowe herbaty) i potem jeszcze to zalewam raz, jak mi się kończy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
Sheep
No zupki dobre są, ja zimą często jadłam krem z brokułów - w zasadzie nic prostszego - brokuł + suszone warzywa + podsmażona cebulka - blenderem zmiksować i voila ;)

ja jeszcze dodaje ząbek czosnku i łyche masła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Jo ja nie mam pojęcia. Zieloną herbatę to z przymusu chlipię niestety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
przerażają mnie reklamy żarcia w tv: gotowe sosy, activie, zupy w proszku i słodycze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O tym samym pomyślałam Hasa, jakieś 15 min temu, przy okazji reklamy rogala....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Sheep
omg....a nie było takiego sprayu odkażającego i ręczników papierowych?


ha ha ja Wam zrobię zdjęcia mojej siłowni, to Sheep padniesz.
Spray?? Błaaagam
Tam jest taka masakra, że szoooook. Ale nie mam innego wyboru niestety, a i cena na szczęście adekwatna do warunków tam panujących

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Pogoda pod psem u mnie.
Idzie chyba właśnie druga burza już

Obecnie jakby ktoś był ciekawy, to stan burzowy w Polsce wygląda tak:



"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
hasarapasa
Sheep
No zupki dobre są, ja zimą często jadłam krem z brokułów - w zasadzie nic prostszego - brokuł + suszone warzywa + podsmażona cebulka - blenderem zmiksować i voila ;)

ja jeszcze dodaje ząbek czosnku i łyche masła


No czosnek też jak nie zapomnę, a masło wtedy jak mi się mieści w bilansie ;) Czasem też posypuję płatkami migdałów.

TRening odbyłam, jestem z siebie zadowolona i jeszcze przy okazji kupiłam na stoisku przed siłką (taki namiot sezonowy) nawóz do storczyków i 3 sadzonki poziomek

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
W ogóle laski, odkryłam że do zup można sobie przecież zrobić kluski lane ;) o wiele lepsza alternatywa dla kupnego makaronu - ale muszę poćwiczyć bo czasem za drobne mi wychodzą i ich prawie nie czuć :>

Winners train, losers complain.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening siłowy dla dziewczyny ..

Następny temat

Rodzaje treningów - HIIT, Tabata, aeroby etc

WHEY premium