SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgadnij jaki temat ma SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163746

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 489 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12956
Lisus, nawet nieczego lekkiego?

Tłuściutka kura domowa na pełnym etacie:D
http://www.sfd.pl/Prośba_o_pomoc_w_redukcji:/-t935072.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
agataq
no dokładnie, polewają ze mnie wszyscy, że będzie nowy odcinek ukrytej prawdy

Tam zazwyczaj jest happy end, więc coś miłego Cię jeszcze czeka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
agataq, tak na pierwszy rzut oka, to mamy tu bezprawne pozbawienie wolności 9trochę naciągane) - art 189 k.k., zmuszanie do okreśłonego zachowania 191 k.k. i naruszenie nietykalności cielesnej - te dwa piersze ścigane z urzedu, ostatnie prywatnoskargowe

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
Bosz, jak czytam cos takiego to mnie krewa zalewa, KOBIETO, nie wolno dopoki Ci szwow nie zdejma o ile masz albo sie nie agoi. Wysilek fizyczny podwyzszy tetno a tym samym cisnienie krwi ktore spowodouj ze wyplucze Ci sie skrzep i zrobi suchy zębódoół a to poważna , bolesna i przedłuzająca sie w czasie komplikacja, niepotrzebna do tego. Poza tym skoro masz siniak to tym baridziej z krzepliwością krwi u Ciebie nie halo, więc jak nie chcesz cierpieć jeszcze bardziej i wyglądac gorzej to siłownia odpada.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 489 Wiek 44 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12956
oj silownia to tak, ale jakis pilatesik tez?
zreszta ostatnio lazilam na pumpa ze szwami i nic sie nie dzialo, no dobra, odpoczne se jeszcze
dzieki za ostrzezenie

Tłuściutka kura domowa na pełnym etacie:D
http://www.sfd.pl/Prośba_o_pomoc_w_redukcji:/-t935072.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
deja vu
agataq, tak na pierwszy rzut oka, to mamy tu bezprawne pozbawienie wolności 9trochę naciągane) - art 189 k.k., zmuszanie do okreśłonego zachowania 191 k.k. i naruszenie nietykalności cielesnej - te dwa piersze ścigane z urzedu, ostatnie prywatnoskargowe


a ja bym jeszcze dowalia 286 k.k.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
coś w ten deseń mówił mi policjant. zresztą w piątek i w sobotę to jak mi nerwy puściły to zachowywałam się jak histeryk. Mało co kojarzyłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
zocha_samocha
oj silownia to tak, ale jakis pilatesik tez?
zreszta ostatnio lazilam na pumpa ze szwami i nic sie nie dzialo, no dobra, odpoczne se jeszcze
dzieki za ostrzezenie


Nieee nie idz ta droga, zaklinam Cie!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Lisus
deja vu
agataq, tak na pierwszy rzut oka, to mamy tu bezprawne pozbawienie wolności 9trochę naciągane) - art 189 k.k., zmuszanie do okreśłonego zachowania 191 k.k. i naruszenie nietykalności cielesnej - te dwa piersze ścigane z urzedu, ostatnie prywatnoskargowe


a ja bym jeszcze dowalia 286 k.k.


ewentualnie w usiłowaniu, bo tła nie znam:)

Agataq, to normalna stresowa reakcja

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
jeju jest godz. 10:30 a ja juz wpyerdzielilam 1000kcal
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening siłowy dla dziewczyny ..

Następny temat

Rodzaje treningów - HIIT, Tabata, aeroby etc

WHEY premium