SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgadnij jaki temat ma SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163973

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
a to w miejscu tego wyrwanego zeba?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sheep mi kiedyś wyrywano szóstkę i zostało kawałek zęba, też nie bolało, a paprało się dwa tygodnie- ropiało i wgl. mój organizm sam się pozbył intruza, w końcu rana wypluła kawałek 2x4mm ukruszonego zęba. A może można jakoś sączek założyć czy coś? żeby się ta rana czy też kulka oczyszczała? ja bym rentgen koniecznie zrobiła, tak dla pewności :)
Mi się marzy kurs zw. z odżywianiem i kulturystyką, ale u nas nie ma w tej dziurze zapadłej... dopiero łódź i wawa... czasowo odpada :/



Zmieniony przez - jo1984 w dniu 2013-05-28 10:07:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
Hejoooo, k***a internet mi odcieli, bo zapomniałam rachunek zapłacić. Nawet michy nie mogłam zrzucić wczoraj. Teraz jestem u teściów ze swoim laptokiem ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
No wiec tak, to jest koło tego miejsca gdzie była ósemka usuwana, tak więc jestem pewna że to jest powiązane. Sączek założyła mi za peirwszym razem jak poszłam z kulką, wyleciał wieczorem jeszcze tego samego dnia, ale to sobota była a ona dopiero we wtorek mnie przyjęła - fakt, wypłaszczyła się kulka i tak, przepłukała mi tą dziurkę z nacięcia antybiotykiem innym - metronidazol i powiedziaa że będzie ok. No i powiedzmy że było ok, a teraz znów mi to podrosło...

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
poproś o RTG ! =0
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
Kokosik, jak żeś zła - mamy jeszcze miejsca w naszym aucie sprawiedliwosci. Pisząc to już nie pamiętam kto pisze o wrednej lasce ale zapraszam do naszego mobilowozu :) Dawno nie widziałam kittie, ale jej zamontuję wieżyczkę jak w czołgu i heja w swiat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Aga, zawsze możemy nabyć coś większego, w krążowniku szos się wszystkie zmieścimy
Dream team!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Little Wild
Hejoooo, k***a internet mi odcieli, bo zapomniałam rachunek zapłacić. Nawet michy nie mogłam zrzucić wczoraj. Teraz jestem u teściów ze swoim laptokiem ;/


to się nazywa uzależnienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6693 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33233
a tak w ogóle, właśnie zaliczyłam 36 minutową rozmowę z Panem Klientem u którego była policja i Pan Klient zarzeka się ze wcale nie chciał mnie siłą przetrzymać, on mnie nie złapał za łokieć, tylko rękę podał elegancko. A żona to auto to tak dla draki Pani, no...przecież ja nie bandyta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
O proszę, jakiż to kulturalny mężczyzna
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening siłowy dla dziewczyny ..

Następny temat

Rodzaje treningów - HIIT, Tabata, aeroby etc

WHEY premium