SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgadnij jaki temat ma SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163829

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ta, jak facet, mhm... juz to widzę Little, w mojej szklanej kuli i fusach z herbaty (zielonej z imbirem) :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
a dlaczego w piórka ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Little spokojnie, na pewno Martucca plan szykuje. Ale najważniejsze, to poprawić Twoją technikę, bo przecież nie chodzi o to żebyś sobie krzywdę zrobiła.
Jeszcze trochę i ruszysz na bój siłowni.
I nie gadaj, że nikt na Ciebie nie patrzy nawet świadoma tego nie jesteś, ale na pewno jesteś oblukana od góry do dołu.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
żeby potem lansik blansik był :P będziesz stroszyć :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Sforcia mi też się wydawało, że nikt nie patrzy, dopóki mnie kumpela nie uświadomiła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Kobitki faceci ZAWSZE patrzą!!
My z kumpelą jesteśmy w ogóle atrakcją przyrodniczą, bo jako jedyne laski robimy przysiady ze sztangą, MC czy RDL tudzież wyciskanie i oni nawet perfidnie czasem przechodzą żeby zobaczyć co robimy
I nie raz i nie dwa widziałam w lustrze jak koleś szedł za mną i mi na tyłek patrzył

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
Sfo, masz rację :)

A w ogóle do nas na siłkę same gówniarze przchodza. Chociaż jest jeden taki Radziu nosz kierwa, na łobuza wyglądaaa, a z wiekiem będzie coraz zaj**istrzy. A jaką ma forme. Poezja. Zrobie mu kiedy foto :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
właśnie- bez krempacji, wprost na zadek.. it's f****n true
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
jo1984
właśnie- bez krempacji, wprost na zadek.. it's f****n true





No dokładnie! Żadnych oporów

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
eeej, ale jest w tym coś fajnego. Ja bym perfidnie jeszcze wypięła bardziej hahahaha, żeby tak podsyfić
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening siłowy dla dziewczyny ..

Następny temat

Rodzaje treningów - HIIT, Tabata, aeroby etc

WHEY premium