SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgadnij jaki temat ma SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163791

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
hasarapasa
a swoja droga, to macie jakies metody, zby sie cellu z brzuszyska pozbyc? bo na nogach jest lepiej, a brzuch tragedia u mnie

To o czym pisze aaricia i może masaż bańką chińską? Tylko na brzuchu trzeba uważać na organy wew. - robić go delikatnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wiecie co.. złamałam dzis zakaz glutenu (chleb żytni razowy na zakwsie) i mnie totalnie wydęło, do tego boli mnie brzuch... i gazuję otoczenie chyba nie będę już tego robić ... odfrunę normlanie zaraz... Hasa, ja Ci nie poradzę, sama walczę z paskudą, bańką, kawowym peelingiem i pokrzywą 0,5 l naparu po masażu, czasem jest naprawdę gicior, jak dobrze mi masaż wyjdzie to zejdzie z 0,5 cm w obwodzie nawet z siuśkami i cellu ładnie znika... niestety wraca... błędne koło...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
własnie slyszalam, ze banka na brzuchu nie bardzo, mam taka rolke masujaca, musza ja tylko cz esciej uzywac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
U mnie Tata ma zgrabniejsze nogi niż Mama

Cellu na brzuchu nie mam, ale na nogach jeszzce jest. Staram się podczas peelingu porządnie je wymasować i jak wklepuje balsam to tak samo.

Zmieniony przez - sforcia w dniu 2013-05-30 21:48:26

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 344 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11627
te rolki masujące to nie znam się czy działają. ja znam taki masaż składający się z czterech ruchów:
1. wałkowanie skóry przesuwając od dołu do góry miedzy palcami
2. szczypanie fałdków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
Tez na brzuchu nie mam, ale na nogi mi pomagaja tez masaze, sauna + zimny prysznic no i dieta mi bardzo pomogła...wywaliłam wszelką kurę sklepową i inne ksenoestrogeny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 344 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11627
3. grabki z palców (przesuwanie od dołu do góry)
4. i przesuwanie z dołu do góry krawędzią dłoni (ugniatanie)
i tak pasek po pasku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
dzieki za rady, chyba trzeba sie za masaże ostro wziąć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lorane cenna uwaga
aarcia to wałkowanie między palcami u mnie nie idzie, pomimo sporej warstwy tłuszczyku mam tak nabite kopyta, że trudno ująć skóre i wałkować.. a szkoda, bo brzmi to rozsądnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 344 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11627
a propos kurczaka: czy jest ktoś ze śląska i wie gdzie można kupić taką kurę w tym rejonie?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening siłowy dla dziewczyny ..

Następny temat

Rodzaje treningów - HIIT, Tabata, aeroby etc

WHEY premium