SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgadnij jaki temat ma SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163932

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
cze Okurasei
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Cze cze! Dwa dni chorowania na zapalenie pęcherza a dziś BIEGUNKA jak żyć... wyjazd bożociałowy przekałdam na jutro :( oby jutro sie udało wyjechać a dziś wydobrzeć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
ja nigdzie nie wyjeżdżam.... kurcze biegunka nieciekawie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
ja myślałam ostatnio ze tez może mam ale nie, chwilowe miałam rpzyspieszenie trawienia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
ja się pół nocy budziłam a teraz myślałam ze okay i sjadłam steka xD a tu 30 minut później biegunka ehhh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Molly_s od czego to libido bo nie mgoę doczytać w tym natłoku spamu w Mężczyznach idealnych? :PP a chce wiedzieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
już wkleje tylko znajde
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
Molly tutaj masz dziennik dziewczyny z dyskopatią może poczytaj, czegoś się dowiesz -> https://www.sfd.pl/_L_Rallygunia/_rekompozycja_i_naprawa_od_środka-t669855.html 
A jak cały czas ćwiczy w pasie to nie dziwne, że ciężko mu wzmocnić plecy.

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
Okuraei :
A młodzieży to powiem, że musi jeszcze trochę podrosnąć, żeby zrozumieć, dlaczego to nie szczyle nas podniecają Chodzi o to, że trochę czasu musi upłynąć, żeby androgeny ukształtowały na dobre męską sylwetkę Stąd u dojrzałych mężczyzn te kwadratowe szczęki
A kobiecie też trochę czasu zajmuje dojrzewanie seksualne (nie mylić z urośnięciem piersi i owłosieniem łonowym ). I proszę się nie rzucać - zrozumiecie to dopiero około 30-tki No... Chyba że bardzo ostro zapieprzacie siłowo- wtedy poziom tetsosteronu jest odpowiednio wysoki, a to on właśnie odpowiedzialny jest za wysokie libido, również u kobiet
Paradoksalnie... Żeńskie hormony płciowe (wysokie u młodych panienek) zmieniają upodobania kobiet ku "dziecinnym" rysom twarzy meskich. Panie na hormonach jarają się młodzikami. Jak znajdę to wkleję zdjęcia z ciekawego badania naukowego. Na pewno się wielu spodobają
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
OOOooo to ciekawe! Dzięi Molly za wygrzebanie :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening siłowy dla dziewczyny ..

Następny temat

Rodzaje treningów - HIIT, Tabata, aeroby etc

WHEY premium