SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgadnij jaki temat ma SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163977

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 935 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 27624
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Ale nie ma się co łamać

Jutro zapowiada się dzień biegania za lodówką.
Przynajmniej będę mogła w końcu iść na porządne zakupy i uzupełnić zamrażarkę mięchem tak co by nie latać non stop do sklepu.

A lodówka obecnie jak jest na zmniejszonej temp. to nie chłodzi wcale a jak się ją włączy na maxa, to cały czas chłodzi i hałasuje, więc całą noc będzie chodzić, bo inaczej rano wszystko będzie pływać

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Właśnie uświadomiłam sobie, która jest godzina!
Dobranoc Dziewczyny

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
Bry , co tu tak cicho... ? Sobota jaka , czy co ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Dziewczyny wracając do tematu dietetyczek - małża kuzynka robiła 2 albo 3 letnią podyplomową.
Jogurciki, nie je po 18, mięso ble, włosów została jej najwyżej 1/3, wygląda jak parówa - cienka i tłusta



Przy okazji kursu na trenera personalnego w pakiecie miałam też doradcę dietetycznego - liczyliśmy zapotrzebowanie kaloryczne, mi wyszło 2700 , wegetarianizm mieliśmy omawiany razem z zaburzeniami odżywiania były też sprawy tutaj powszechnie znane ale dla tej kuzynki dietetyczki niepojęte - że cholesterol to od węgli prostych, że w diecie ma być 30-35% tłuszczu, że nie wolno schodzić z kalorycznością poniżej BMR itp.

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
no teraz sie zreflektowali i nowe wskazania nawet w USA tluszcz każą w okolicach 30% ustawiac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
ja się przyznam, że długo sądziłam, ze szczupłe osoby mało jedzą... co się działo z moja psychika to ciężko opisac, te głodowki i napady obżarstwa pozniej, za ktore czulam sie mega winna. Dopiero tutaj zrozumialam co sie powinno jesc, a przede wszytskim po co sie je.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
i dodam, że jak widzialam szczuple osoby jedzace normalnie, to uważalam je za wybryk natury. Nie pozostwiając bez komentarzy pt. tyle je a taka chuda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dzień dobry dziewuszki :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Och, nowy SPAM
Dzień dobry! Dopiero wstałam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening siłowy dla dziewczyny ..

Następny temat

Rodzaje treningów - HIIT, Tabata, aeroby etc

WHEY premium