SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgadnij jaki temat ma SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163984

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
aaricia
no nie ma sprawiedliwości, nie ma..
cellulitu nie mają.
pomachają 3 razy żelastwem i jest pompaaa
jeść im się nie chce a jak już chce to mogą żryć ile wlezie i im nie idzie od razu w tyłek.


Ale za to idzie w brzuch!!!.

co prawda mój jest płaski jak deska, ale jego brat większy może kilka centymetrów waży około 113 kilo
czyli prawie dwa Michały to jeden Szymon hahahaha
i bebzol ma straszny!

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 344 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11627
sforcia
Ale za to idzie w brzuch!!!.


No właśnie szkopuł w tym, że mnie idzie szybciej w brzuch niż jemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mam gena po mamie od pasa w dół (tuste kolaniska i bryczesy) i od pasa w góre po tacie: plecy, ramiona feldmarszałka ino medali se naprzywieszać, cycki tyz po tatusiu i brzuuuuuuuuuuuuuuch... za brzuch tatusia kocham baaardzo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 344 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11627
ja mam brzuch po DUKANIE :-/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
aaricia


No właśnie szkopuł w tym, że mnie idzie szybciej w brzuch niż jemu



ale dzięki Ladies to się zmieni, bo zaczęłaś jeść inaczej i świadomie, a brzuch to najgorszy śmietnik.

Więc spokojnie. Jeszcze Ty się z niego będziesz śmiać.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Ja na szczęście całą w sumie figurę mam po Tatusiu

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
a swoja droga, to macie jakies metody, zby sie cellu z brzuszyska pozbyc? bo na nogach jest lepiej, a brzuch tragedia u mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
sforcia
Ja na szczęście całą w sumie figurę mam po Tatusiu

Ja po Mamusi - chwilowo bliżej mi do Wenus z Milo niż do seksiLejdi-babochłopa, ale mam wrażenie że za czas jakiś może być całkiem niepaskudnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 344 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11627
u mnie na cellulit głównie masaż (rolkowanie w palcach skóry, szczypanie i ugniatanie). plus szorowańsko zgrzebłem pod prysznicem i zimna woda. generalnie nie używam żadnych kosmetycznych syfów. muszę do tego wrócić bo przez zimę olałam temat i jak zwykle późno się budzę.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening siłowy dla dziewczyny ..

Następny temat

Rodzaje treningów - HIIT, Tabata, aeroby etc

WHEY premium