SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgadnij jaki temat ma SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164004

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Sforcia, lodówka mega
Hasa, ja też zostaję sama, z kotą. Chłop na jakiś kawalerski idzie. Trzeba się będzie zadowolić samcami w tv, szkoda że piłkarze mają słabe muskle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
mój za to wraca dopiero w przyszłym tyg. tak więc prócz dziecia też sama jak rama bez dynama
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Cieszmy się więc spokojem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
ja lubie pilke nozna sama w sobie. Ale ostatnio fascynuja mnie fryzury pilkarzy niektore są niesamowite i czasami pod koniec meczu nie naruszone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Ja będę oglądać z moim, bo jest na miejscu, ale już to widzę.
"Kur.waaaaa co to było! Ja pierdziele ale by była brama!!! Lewy, no kur.wa dalej!! ............. " właściwie wpisać w kropki
On się tak podnieca, że szok :D

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
hahaha to tak jak mój, aczkolwiek dzisiaj pewnie nie będzie przeżywał, bo to nie jego/nasza ukochana Barca jest w finale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
sforcia,ja tez sie tak dre na meczach od kiedy pamieta lubilam futbol, jeszcze jako nastolatka kibicowalam i zawsze mama moja byla zgorszona, ze jej corka tak klnie przy meczu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Hasa :D no ładnie!
Ja podniecam się tylko jak nasi grają i to niekoniecznie w nożną, bardziej w siatę czy w ręczną.

Ale i tak mistrzem w oglądaniu meczy jest mój Tata. On zawsze mówi (jak oglądamy naszych) "Po co to oglądacie, przecież oni i tak przegrają" Nosz kur.. :D

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
moj chłopek roztropek też poszedł na meczyk ale na działke wiec gryll będzie i mówi chodz chodz zobacz jaki piekny szaszłyk zrobiłem : kiełbasa z czosnkiem , no chodz upiękę Ci bułeczkę ... CHYBA ŻARTUJESZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
no u mnie w miescie ręczna to teraz każdy ogląda, w koncu jetsemy miszczem :P-)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening siłowy dla dziewczyny ..

Następny temat

Rodzaje treningów - HIIT, Tabata, aeroby etc

WHEY premium