SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgadnij jaki temat ma SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 164003

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5033
Znów temat Lazara :) Wysłałam go koleżance i napisała - ciekawe jakiego ma chvja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tia... pójde boso, pójde boso, pójdę booooooooooooooso
dopsze, zmienie buty, te sa zaiste do biegania, na nastepny B kupię halówy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
natka101
Znów temat Lazara :) Wysłałam go koleżance i napisała - ciekawe jakiego ma chvja


Jak tak pokazywał mięśniory brzucha i miał tak spodnie obniżone to sobie pomyślałam o tym samym

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6782 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37171
Dziewczynki idę spac i żegnam się z Wami na te 4 dni. Mam nadzieje że wrócę wypoczęta i pełną parą po Bożeym Ciele BUZIAKI dla Was :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Przyjemności

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
toście do pieca doyebały z tym Lazarem, a ja sama śpię dziś i jutro toże... i cały miesiąc... spredaja takie lalki może?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
jo1984
toście do pieca doyebały z tym Lazarem, a ja sama śpię dziś i jutro toże... i cały miesiąc... spredaja takie lalki może?


No niestety w kwestii lalek, to biznes jest skierowany do męskiej części społeczeństwa...

Jo
ulżyj sobie! A co!

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5033
Jo to wymyśliłaś temat na biznes :) Dmuchany Lazar dla napalonych babek :)
A co do wcześniejszego wątku to ponoć wielkość rożnicy między palcem serdecznym w wskazującym świadczy o długości...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czyli..? im dłuższy fak tym... większy ptak??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 148 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5033
im dłuższy serdeczny od wskazującego to tym większy :) U mnie akurat serdeczny jest mniejszy wiec nie wiem jak to jest... Bym musiała iść do małża zobaczyć jak ma :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening siłowy dla dziewczyny ..

Następny temat

Rodzaje treningów - HIIT, Tabata, aeroby etc

WHEY premium