SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgadnij jaki temat ma SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163922

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 344 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11627
Sheep, ale z żytniej mąki czy z owsianej? Nie rozpuszczają się?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Żytnia typ 2000 i nie rozpuszczają się - dlaczego miałyby się rozpuścić? ładnie się trzymają

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 344 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11627
nie mam wprawy z żytnią, poza chlebem i zakwasem nic mi z tego nie wychodzi, ale lanych nie próbowałam robić. Spróbuję na pewno bo uwielbiam zupy warzywne z kluskami lanymi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Ja na żytniej naleśniki robiłam i fakt trochę więcej sprytu trzeba przy przewracaniu, ale da się

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Sheep
W ogóle laski, odkryłam że do zup można sobie przecież zrobić kluski lane ;) o wiele lepsza alternatywa dla kupnego makaronu - ale muszę poćwiczyć bo czasem za drobne mi wychodzą i ich prawie nie czuć :>

Mądrego to czasem dobrze posłuchać ciekawe czy wyjdą z gryczanej, bo ja na bezglutenowej jestem.
A w ogóle to pojeździłam na rowerze, wróciłam i zjadłam obiad i ciągle głodna jestem dobrze że z lanczu jeszcze trochę zostało, to sobie dojem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Jak na żytniej robię plaki to dodaję ciut-ciut sody żeby pulchniejsze były. I smażę małe coby łatwo można było obrócić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Z gryczanej mogą wyjśc, też robiłam z niej naleśniki i się udały więc jest nadzieja a soda to wspaniały wynalazek kuchenny - zwłaszcza przy plackach i ciastach

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Gryczana jest bardzo dobra do naleśników czy wypieków, myślę że do lanych klusek też.
A dlatego, że jest lekka i przypomina strukturą pszenną mąkę i nie ma tylu farfocli.
Naleśniki na żytniej mi nie smakują, ale gryczane są bardzo dobre :)

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11274 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 38938
Mam tez mąkę ryżową ale nic z niej nie robiłam, właściwie małż sobie kupił i chyba sam nie wiedział po co

Winners train, losers complain.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Ryżową też mam, dodawałam ją tylko do chleba, a tak to stoi i czeka na jakiś pomysł.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening siłowy dla dziewczyny ..

Następny temat

Rodzaje treningów - HIIT, Tabata, aeroby etc

WHEY premium