SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgadnij jaki temat ma SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163784

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Ciocia, ja polędwiczki podsmażam na masełku klarowanym i robię sos musztardowy - szklanka słodkiej smietany 18 podgrzac + łyzka musztardy miodowej+ łyzkia musztardy ziarnistej - podgrzewac nie gotowac, polac polędwiczkę. najlepsze jeśłi jedna musztarda jest miodowa.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 697 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28802
btw ostatnio na wykładzie z mięsa pani wykładająca mówiła o mięsie wieprzowym, że my Polacy za dużo go jemy i że świnka jest b. podobna do człowieka pod względem wielu cech, m.in. to że jest zwierzątkiem monogastrycznym, a powinniśmy raczej wybierać jedzenie, które jak najbardziej się od nas różni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
No ja jem za dużo świni ;-(
Ale co poradzić jak niewiele innych mięs lubię..

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 697 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28802
Sforcia jedz tak jak ja przez kilka miesięcy prawie codziennie schab to też Ci obrzydnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Agnete jak akurat w kwestii jedzenia monotematycznie to jestem chyba mistrzem.
Z racji właśnie tego, że moje kubki smakowe są jakieś pierdzielnięte to mogę katować jedną potrawę przez rok i dopiero przyjdzie jakieś apogeum
Ale co do świni to nie jem tylko schabu i może dlatego jeszcze mi nie obrzydła

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 697 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28802
Ja myślałam, że nigdy nie przełamię się do ryb. Okazały się jednak bardzo smaczne po skropieniu ich obficie cytryną
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Co do ryb - ja lubiłam tylko łososia i dorsza, a i to nie zawsze. Ale ostatnio wzięłam okonia i pstrąga w Biedrze, nasmarowałam cytryną, czosnkiem, pieprzem, solą i pieprzem cytrynowym i zostawiłam na noc w lodówce. Następnego dnia upiekłam z odrobiną masła i ziół prowansalskich... i był pyszne. Do dziś jestem w szoku, właśnie będę marynować na jutro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
No ja ryby jedynie morskie.
Wszystkie słodkowodne walą mi szlamem
A cytryna dla mnie totalnie do nich nie smakuje, a i tak czuje szlam

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 697 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28802
No co Wy... ja uwielbiam pstrąga skropionego tylko cytryną o posypanego solą ale staram się jeść więcej tych niehodowlanych ryb. Nie mam dostępu do mięsa i jaj wiejskich (na eko mnie nie stać) to staram się chociaż ryby zdrowsze jeść
Jedyne co mnie w rybach maksymalnie irytuje to ości

Zmieniony przez - agnete w dniu 2013-05-25 11:30:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Agnete ja jestem w ogóle taki dziwoląg jedzeniowy, że szkoda gadać
Ja np nie lubię surówek ani zbyt wielu sałatek. Ale jeśli tę sałatkę rozbierzesz mi na czynniki pierwsze i każesz zjeść wszystko osobno, to zjem. Ale wymieszanego w sałatce to nie
Tak samo zjem różne potrawy w domu zrobione przeze mnie lub Mamę czy Babcię, ale już tego samego nie zjem np. u kogoś.

Bolączką moją jest też to że lubię niewiele warzyw i później katuje się jednym non stop.
Tyle tu przepisów na fajne potrawy, no ok ale ja tego nie zjem i później mam biedę na talerzu

Taki o to jestem beznadziejny przypadek kulinarny

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening siłowy dla dziewczyny ..

Następny temat

Rodzaje treningów - HIIT, Tabata, aeroby etc

WHEY premium