SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgadnij jaki temat ma SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163938

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
Sforcia jaka Ty masz wypasiona miske
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 344 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11627
Lorane, dziękuję za odpowiedź, z tym magnezem to domyślam się że pewnie złe miejsce wybrałam na pytanie, poszukam działu z suplementami :)
Ten trening dla początkujących aerobowy w formie obwodowej to ten pierwszy w temacie z piłką: https://www.sfd.pl/-t438773.html
Zastanawiam się czy mogłabym w te dni "wolne" robić ten aerobowy trening zamiast biegania. Do pewnego czasu skakałam na skakance ale ostatnio mam jakieś niewyraźne bóle w kolanie i wolałabym odpocząć od skakanki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
W ogóle to dziś trener z siłki zapytał się mnie i kumpeli widząc jak wyciskałyśmy na klatę, czy nie chcemy jechać na zawody do Krakowa
Nie wiem dokładnie jakie to zawody, bo jescze nie szukałam niczego, ale tyle co zaczęłyśmy ćwiczyć to a on już chce nas na konkursy brać :P

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Spam dziś milczy.... Wszyscy na siłowni robią klatę, w końcu poniedziałek jest

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
Haha no jeszcze trojboistka zostaniesz
aaricia, zadaj moze pytanie w dzienniku swoim i poczekaj na odpowiedz kogos bardziej doswiadczonego.. mnie sie ten obwodowy nie widzi jako aero obok treningu z pilka chociazby dlatego, ze uzywasz w nim ciezarow i nie zostawiasz wtedy miejsca na regeneracje.. Albo z pilka albo tamten obwodowy, poza tym tetna na nim nie osiagniesz takiego jak przy solidnym aero pewnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
Ja czekam az moj pojdzie spac i ide mu robic tort niespodzianke, bo jutro ma urodziny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
lorane
Ja czekam az moj pojdzie spac i ide mu robic tort niespodzianke, bo jutro ma urodziny



Ale faaaaajnieeee
Lubię takie niespodzianki.


A trójboistką kto wie. Może spróbuję kiedyś, bo u mnie na siłce jest sekcja.
Ale nie ten trener... Dość specyficzny gościu.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
Ciasto fasolowe juz mam umieszane, tylko upiec i tort poskladac
Mnie sie zawsze na silce pytaja czy trojboj trenuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie dziś chłopaczyna na siłowni zapytał ile już trenuję, mówię że dwa miesiące, a on na to- "a ja myślałem, że ze dwa lata... nieźle masz rozbudowane plecy"
zdechłam ze śmiechu... mówie mu, że ja z takimi plecami się już urodziłam, mama to nawet cesarkę miała, bo się barkami zaparłam i ani w te ani we wte buahaha....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 5620 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 124478
Bą żurrrrrrr
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening siłowy dla dziewczyny ..

Następny temat

Rodzaje treningów - HIIT, Tabata, aeroby etc

WHEY premium