SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgadnij jaki temat ma SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163804

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 217 Napisanych postów 10098 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66304
Powiedz mu ze jeszcze troche i koty go na strych wyniosa:P

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 344 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11627
w moim przypadku standardowe wjeżdżanie na ambicje skutkuje efektem odwrotnym :-/ natomiast podziw-mimo-wszystko przynosi wspaniałe rezultaty :DDD tylko ja niecierpliwa jestem, cholewka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 344 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11627
Powiedz mu ze jeszcze troche i koty go na strych wyniosa:P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
aaricia
w moim przypadku standardowe wjeżdżanie na ambicje skutkuje efektem odwrotnym :-/ natomiast podziw-mimo-wszystko przynosi wspaniałe rezultaty :DDD tylko ja niecierpliwa jestem, cholewka


Akurat u mojego wjazd na ambicję całkiem nieźle skutkuje
Przetestowałam.

krzyys88
Powiedz mu ze jeszcze troche i koty go na strych wyniosa:P



dobreeeee

Albo, że go pająki za obraz wciągną.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sforcia
Jo no mój się zbiera z tym jedzeniem jak nie wiem kto.
Ostatnio chciał żebym mu pokazała ile kcal musi jeść i wrzucaliśmy trochę produktów w dziennik tak żeby około 3000 kcal było (w tym około 400 węgli )
I stwierdził, że on by to na 2-3 dni miał hahaha

No a Twój to musi nieźle wyglądać.

MOj jak był w pl teraz to tez na poczatku ledwo śniadanie wciagał co mu szykowałam, dwa obiady (tak to dla niego wyglądało) i na kolację tyż obiad po dwóch dniach sam prosił o zarcie i na wyjazd jeszcze mu mięcho pasteryzowałam do słoików... ale słoiki już się kończą i znów będzie paella z mrozonki i pizza z kartonu...
A wyglada... he he , jak pół terminatorka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
No moze Lazar nad lozkiem go zmotywuje U mnie byl ten plus, ze w sumie u niego od dziecka jakis sport byl, trenowal sw, pomiedzy tym byly treningi na silowni. Pomoglam mu tylko miske ogarnac, ale on chcial i nie wybrzydzal Poza tym skubany ma dobry gen i latwo miesnia nabiera i na wiecej sobie moze pozwolic odstepstw od diety niz ja....

Zmieniony przez - lorane w dniu 2013-05-30 21:28:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Mój na obiad zje czasem mniej niż ja

A gen też ma dobry!! I to jest właśnie najgorsze, że go marnuje.

Może ja muszę swoje ambicje trochę odpuścić i rzeczywiście zrobić mu np tydzień żarcie i na kolację i do roboty.
Trochę się napracuje, ale może coś mu zatrybi

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
A Lazara muszę dobre zdjęcie znaleźć i jutro pójdę j.ebnąć na plakat i na drzwiach powieszę, bo sam chciał plakat bo mu światło z kuchni świeci jak przy kompie siedzi !!!

Ooooo! Bardzo dobry pomysł

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
No w sumie wystarczy, ze ugotujesz tak jak dla siebie tylko x3 i 2/3 dla niego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 344 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11627
sforcia
Albo, że go pająki za obraz wciągną.


ludzie, skąd wy te zaj**iaszcze teksty bierzecie :D wpisuję do złotych myśli :D

Mój też zawsze BYŁ w ruchu, długi czas muay-thai trenował, warunki ma dobre, no ale ostatnie lata odbił się trochę stres, przemęczenie i mnóóstwo pracy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening siłowy dla dziewczyny ..

Następny temat

Rodzaje treningów - HIIT, Tabata, aeroby etc

WHEY premium