SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgadnij jaki temat ma SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163878

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Esther
To i tak nie tak źle. Mogłaś mieć mózg pawiana, jak rozmówca

Dokładnie
Btw. ten koleś to taki perfekcyjnie wyrzeźbiony?
Poza tym, jeżeli przedramiona pawiana wyglądają jak Twoje, to ja chcę być pawianem!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Już wam się dawno nie pokazywałam, może już jestem monstrualna.
Koleś ma mozg pawiana to wiem.
Sam wygląda dobrze, startuje w zawodach kulturystycznych.
Choć bez większych sukcesów hłe hłe
Panie sraja po gaciach na jego widok.
Wiem, że powinnam lać na takie gadanie.
No ale fakt jest taki, że za dużo tłuszczu mam i przez to jestem kwadratowa z moimi mięśniami:(

No ale tak w oczy powiedzieć że mam ręce jak pawian???

Zmieniony przez - Fela_72 w dniu 2013-05-26 17:12:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Myślę że Ci trochę zazdrości albo co.
Dowal mu przy najbliższej okazji jakimś miłym komentarzem, niech się zajmie swoimi przedramionami
I poka zdjęcia, jak Cię tak boli, zobaczymy co z tym pawianem (ja się tam nie znam, ale wiem co mi się podoba )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
On ma rachityczne lydeczki, wypomnę mu to finezyjnie.
Nie ma mi czego zazdrościć.
Niedługo wrócę z dziennikiem to wrzócę fotki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
sforcia
Little Wild
Lisus
a mi cyc nigdy nie spadnie!!!! :(((((



to się ciesz, bo lepsze to jak sutki przyklejone do skóry



Tzw. przebisutki



hahahahaha, mało co z krzesła nie spadłam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
Fela_72
Hej ho!
Wczoraj usłyszałam, że mam przedramiona jak pawian.
No i kurde przeżyć nie mogę.
Niby olewam i mam wszystko w tyle ale mnie ruszylo.
Co za pajac jeden, jak smiał???
Obmyslam zemstę.
No żeż w mordę.
I oczywiście od czego mam przedramiona jak pawian???
Bo nap*****lam te ciągi do porzygu.
I jeszcze czwórki mam monstrualne bo jeszcze przysiady nap*****lam jak głupia.
Boszzz aż musiałam się wina napić.




Fela, wrzuć na luz. Ja jakiś czas temu usłyszałam od znajomego, że już od tych treningów i odchudzania mam gębę jak szczur...i że mój facet niedługo nasadzi mnie sobie na ch.. i wiatraczek zrobi
To dopiero jest pocisk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Ja to w szoku jestem jakimi wstrętnymi i chamskimi plotkarzami są mężczyźni, żadnych oporów nie mają.
Do tego ich ślepe zapatrzenie w swoją doskonalość i nieomylność.
Jestem pewna, że połowa z nich śpi w koronie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
Daj spokój, jak dla mnie na takie teksty to wyj**ka. Za bardzo byłam/jestem pewna swego. Akurat ten kto to mówił dla mnie jest podgatunkiem rasowego mężczyzny z klatą jak u pirata, sprzętem ponad przeciętne unijne i co najważniejsze inteligencją. U niego to wszystko jest ponad przeciętne ( magicznego miecza nie sprawdzałam, ale wiem że raczej cudów tam nie ma. ). Tak więc nie przejęłam się zbytnio tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45086
Felcia nie Ty jestes monstrualna tylko facet ma mikro mozdzek
Tez nie tak dawno uslyszalam od instruktora na silowni robiac MC, ze mam natychmiast przestac, bo mi sie jeszcze bardziej plecy mi sie na szerokość rozrosną i nogi, a i tak już jestem spora..
Ten pan tez w zawodach startuje z dosc duzym powodzeniem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
Little Wild
Daj spokój, jak dla mnie na takie teksty to wyj**ka. Za bardzo byłam/jestem pewna swego. Akurat ten kto to mówił dla mnie jest podgatunkiem rasowego mężczyzny z klatą jak u pirata, sprzętem ponad przeciętne unijne i co najważniejsze inteligencją. U niego to wszystko jest raczej na poziomie zero ( magicznego miecza nie sprawdzałam, ale wiem że raczej cudów tam nie ma. ). Tak więc nie przejęłam się zbytnio tym
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening siłowy dla dziewczyny ..

Następny temat

Rodzaje treningów - HIIT, Tabata, aeroby etc

WHEY premium