SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgadnij jaki temat ma SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163889

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Corum, podziwiam
Ja dopiero zaczynam, więc te ćwiczenia które mam mi spokojnie wystarczają - w życiu nie zrobiłam tylu przysiadów różnej maści na raz ledwie doszłam do klubu wczoraj, jak kaleka. A nuki mam solidne to i solidne mięśnie się czają pod tym fatem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra, parafrazując Obli, nie ma srania po gałęziach, od jutra dokładam gdzie się da w nukach, raz jeszcze ogarnę callanetics, bo jestem jakaś pokurczona
Znam swoje możliwości, znam swoje kopyta słoniowe, moc w nich drzemie niespożyta
Dupę tyż mam nie od parady, niech pracuje a nie tylko wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 11555 Wiek 12 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 103176
Uwierzycie że ja na siłkę chodzę dopiero od roku?
Przedtem nienawidziłam jakiejkolwiek aktywności fizycznej. No może z wyjątkiem jazdy na rowerze.
Jak się widzi zmiany nawet takie niewielkie to doping z własnej strony staje się niesamowity. Wtedy w głowie świta myśl: "potrafię, mogę, daję radę, zmieniam się na korzyść " I to jest świetne.
Aha - swojego czasu potrafiłam osiągnąć wagę 84 solidnych kilogramów

Zmieniony przez - Corum w dniu 2013-05-30 12:38:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Corum, święte słowa! I nie wiedziałąm że to dopiero rok u Ciebie...myślałam że dłużej. To jest bardzo motywujące.
Ja jestem kanapowcem, zmuszałam się przez lata do kręcenia aerobów żeby pozrzucać tu i ówdzie ale tego nie znosiłam. A teraz...lecę po pracy do domu jak na skrzydłach bo trening na mnie czeka. Na wadze 2 kg mniej (tylko), za to prawie 2 rozmiary w ubraniach przez 7 tyg. (mam z czego zrzucać ) Jak tu nie kochać ciężarów?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mOj rekord życiowy to 68kg przy 168 cm (I klasa liceum) od tamtej pory ciągle coś kombinuję, jedyne co udało mi się osiągnąć niezbyt mądrymi sposobami to utrata cycków a teraz wreszcie moje nogi zaczynają byc nogami a nie obłymi walcami od kolana po doope
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Jo a Ciebie nic nie boli po wczorajszym treningu??
Bo ja mam zakwasy na nogach i dupie Wypady i prostowanie mnie wczoraj zabiły

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
W ogóle, to brakowało mi takiego dnia jak ten.
Michał pojechał na ryby a ja sobie poleżałam w łóżku z laptopem, poźniej śniadanko i czytam książkę.
Teraz kontrolnie sprawdzam co u Was
Piję kawkę i jest po prostu zayebiście :D

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Sforcia, widzę że też miałaś wypady wczoraj - mnie też to ćwiczenie zabiło, w pewnym momencie nie mogłam wyprostować nóg i myślałam że tak zostanę
Też mam taki dzień - spałam do południa, zjadłam śniadanie przed chwilą, zaraz robię kawę, po południu może na rower się wybiorę bo piękna pogoda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1693 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32707
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
No ja chętnie bym też poszła na rower czy rolki, ale zanosi się niestety na deszcz

A w wypadach coś mi mięsień w jednej nodze mocniej rwał :/ nie wiem czy "naderwał" się delikatnie i jak ćwiczyłam to bolał, ale dziś na szczęście już jest ok.

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening siłowy dla dziewczyny ..

Następny temat

Rodzaje treningów - HIIT, Tabata, aeroby etc

WHEY premium