SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgadnij jaki temat ma SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163831

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
Ło laski nic mi nie gadajcie ja myślałam,że nie atrakcyjna jestem i takie tam a miałam wczoraj takie branie,że gdyby nie chłop to by się działo

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Fuxiatka
Eve, byłam właśnie, ale niestety rozmiary na mnie tylko czarne reszta 34 i 36, a w takie się jeszcze nie mieszczę i pewnie nigdy nie zmieszczę

w stradivariusie tez zawsze maja marynarki a esli masz mozliwosc to zobacz moze inny reserved jak masz w miescie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4595 Wiek 47 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 43352
Kajtek, ty nie atrakcyjna??? nie kokietuj, lepiej opowoadaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Eve, byłam w Gdańsku w trzech Ale mają sklep online i tam coś znajdę, bo rozmiar ustaliłam przynajmniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Kajtek_84
Ło laski nic mi nie gadajcie ja myślałam,że nie atrakcyjna jestem i takie tam a miałam wczoraj takie branie,że gdyby nie chłop to by się działo


no widzisz więcej wiary w siebie.
miałam podobnie na weselu aż miło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
no właśnie - jakieś szczegóły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Uważaj, to niebezpieczne buty ja w poprzednim samochodzie szpilami dziurę w podłodze wywierciłam - na wylot

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2975 Wiek 38 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 22214
Kajtek_84
Ło laski nic mi nie gadajcie ja myślałam,że nie atrakcyjna jestem i takie tam a miałam wczoraj takie branie,że gdyby nie chłop to by się działo

No nareszcie! Nie ma to jak dobry balet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
Łe no kolesi mogłabym zliczyć z 10 ...
Jeden nawet pod toaletą czekał, i chciał numer...obok w boksie 3 ...
Najgorzej było jak sama siedziałam, czułam się jak małpa w klatce wszyscy patrzyli ...ale nic skorzystałam parę drinków ...ale już nigdy w życiu nie wypiję ...kaca mam.

Na parkiecie się czepiali, ale jak mój widział zaraz przylatywał i mnie całował...

Eve ,żebyś wiedziała takie coś jest dobre człowiek zaraz się lepiej czuje

Zmieniony przez - Kajtek_84 w dniu 2013-06-02 19:36:39

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
Fela co tam u Ciebie kiedy wracasz...a widzisz tak nas podzielili smutno trochę no ale co zrobić

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening siłowy dla dziewczyny ..

Następny temat

Rodzaje treningów - HIIT, Tabata, aeroby etc

WHEY premium