SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zgadnij jaki temat ma SPAM

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 163760

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
Dobrze, że przypomnieliście, że to dziś (dzień mamy). Pogonie męża aby kwiatka mamie kupił.

Ja od 3 latka dostałam kwiatka z wazonikiem i talerzyk z kwiatkiem zrobionego własnoręcznie (z pomocą pani) z przedszkola I jeszcze dostaniemy film z przedstawieniem

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
Ja składam, staramy się z teściową mieć dobre kontakty ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Dotka, ale to musi być fajne uczucie

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
Little Wild gratulacje trzymam kciuki za przygotowania A Ty jak składasz teściowej życzenia???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
Dotkazoz
Dobrze, że przypomnieliście, że to dziś (dzień mamy). Pogonie męża aby kwiatka mamie kupił.

Ja od 3 latka dostałam kwiatka z wazonikiem i talerzyk z kwiatkiem zrobionego własnoręcznie (z pomocą pani) z przedszkola I jeszcze dostaniemy film z przedstawieniem


Ja jutro idę do mojego 2,5 latka na przedstawienie w przedszkolu. Z racji tego, że wyraźnie i ładnie mówi będzie mówił wierszyk. Znając mnie będę ryczała jak bóbr. Jak mi sam początek powiedział, to łza się zakręciła. Zaj**iście jest być mamą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
ja mam 9- miesięcznego Bobasa więc jeszcze nie doświadczę takich chwil
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1879 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11828
molly_s
Little Wild gratulacje trzymam kciuki za przygotowania A Ty jak składasz teściowej życzenia???



Dzięki Molly . Tak, ja składam, mimo tego, że nie jesteśmy ze starym po ślubie, ale staż związku mamy siedem lat, mówię od niespełna roku do tej kobiety MAMO, a od kilku lat zawsze kupuje jej prezent i składam życzenia, na początku było to ze względu na to, że mojego małża nie ma w domu, bo pracuje na wyjazdach, więc z grzeczności robiłam to za niego, ale później jakoś tak i od siebie. A mamo zaczęłam mówić, bo ona dwa lata temu w sylwestra sama mnie o to poprosiła, ja nie byłam gotowa. Teraz na jej 50 urodziny postanowiłam, że zrobię jej taki prezent. Mój T. dużo wcześniej zaczął sam od siebie mówić do mojej mamy - mamo.
Staram się dbać o nasze relacje, jesteśmy podobne do siebie, ale dzięki temu też jest dużo spin. Bo ja jestem z tych mało uległych i zawsze ma być po mojemu, bo to mój dom, moja rodzina, mój facet. A ona jest tylko i wyłącznie jego mamą. Ale nie jest źle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 906 Napisanych postów 7311 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111899
Ja z moim jestem już 6 lat, ale mieszkamy ze sobą dopiero od listopada, jednak do jego Mamy raczej Mamo mówić bym się nie odważyła, może po ślubie, ale do teścia chyba nigdy nie powiem tato w ogóle mi to nie pasuje do tego człowieka,
Natomiast mój M. do moich rodziców prędzej na Ty będzie walić niż Mamo/Tato no j**ła bym gdyby do mojego ojca powiedział Tato Oni są za młodzi do niego i wiekiem i duchem żeby tak mówić hahaha

"Pamiętaj, iż twoja własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie." (Abraham Lincoln)
.
.
http://www.sfd.pl/[BLOG]__SFORCIA__Czas_na_równowagę_i_powrót_do_formy!!_-t1150356-s1.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
. no ja po ślubie też zaczęłam mówić Mamo, bardziej z grzeczności niż z potrzeby wewnętrznej, niestety my do siebie za bardzo podobne nie jesteśmy ale docieramy się jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2050 Wiek 40 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25879
my razem 10 lat bedzie w grudniu a po slubie na ten moment 1,5 roku więc z teściową się jeszcze docieramy i ustalają się granice....
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Trening siłowy dla dziewczyny ..

Następny temat

Rodzaje treningów - HIIT, Tabata, aeroby etc

WHEY premium