SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta - trening dla przyjemności

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 377344

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
nad układaniem sie na ławie widze pracujesz

ale dalej płaski ten mostek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 587 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25277
10/10 to chyba Wuchta sobie nigdy nie da bo apetyt rośnie w miarę jedzenia. Jak podrzuci już te 215 w WL i 300 w MC to da 9/10 bo tak sobie pomyśli, że dałby radę ze 220 WL i 305 MC.

http://www.sfd.pl/dnos/Dziennik-t575194.html - mój pierwszy dziennik. Zapraszam wszystkich:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
ee, była dycha, wtedy co rekordy szły

chyba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
była, była, też pamiętam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174908
Wuchta - jak oceniasz Aminokwasy z Treca? które amin ynajlepsze pod względem cena/jakosc?
Amino4500 czy amino Whey System
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 155 Napisanych postów 18766 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 78763
oj, mam 12 stron zaległości, nadrobię wieczorem

ogólnie mam nadzieje, ze wsyzstko ok?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Wuchta! Moja cierpliwosc sie skonczy jesli jeszcze raz zrobisz siady zamiast box siadow! I film ma byc bo to nowe cw. Co do plecow: starales sie odciazyc kolano to masz za swoje . trzeba bylo robic boxy!
Wl spodziewalem sie 4 powt, ale z taka technika to co tu oczekiwac! Pauzy w waskim glowa w dol przeforsujemy clusterami. Ale tylko na 10 i 5.
Zyebales trening, nie zwalaj winy na starosc.

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2010-03-13 15:20:06

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
No z wiekiem, to przeginasz Wuchta ostatnio...
Jakis kompleks 30tki, czy cus ? Toz, to dopiero poczatek zycia....

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2010-03-13 18:35:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Dnos - jest lekka poprawa

dlona - myślę, że jak wycisnę 185x4 to będzie 10/10. Wcześniej żadko dawałem takie wysokie oceny ale zdarzało się.

bic - słabo rozciągnięty jestem. Nie potrafię mostkować, niestety. Oj raz nawet 1000000000/10 dawałem

kwachor - dobre porównanie Amino 4500 i Whey System. Również długo zastanawiałem się, które lepsze i stwierdziłem, że jednak Whey System lepsze gdyż oparte na hydrolizacie białka a mi zależy na najlepszej jakości i szybkim dostarczeniu do mięśni. Jak zauważyłeś opieram się na Whey System i polecam

Paweł - nie licząc drobnej kontuzji kolana i pleców to wszystko ok

Wodyn - Moja cierpliwosc sie skonczy jesli jeszcze raz zrobisz siady zamiast box siadow! - po treningu 10/9-tek powiedziełś, że zmiana na box siady przed końcem makrocyklu mija się z celem. Dlatego zrobiłem normalne a od kolejnego treningu A będę wykonywał box siady. Tak kazałeś.

I film ma byc bo to nowe cw. - ok, będzie

Co do plecow: starales sie odciazyc kolano to masz za swoje . trzeba bylo robic boxy! - tak mogło być

Wl spodziewalem sie 4 powt, ale z taka technika to co tu oczekiwac! - jestem cienki i trudno. Technika, na 155 były zatrzymywania. Nie wiem dlaczego tak wyszło na 165, może za bardzo się nakręciłem. Przy 175kg już było zatrzymanie i zgnietło mnie jak karton.

Pauzy w waskim glowa w dol przeforsujemy clusterami. Ale tylko na 10 i 5. - będę odkładać za każdym powtrz. Nie miało być na 9/4 w wyciskaniu wąsko głową w dół?

Zyebales trening, nie zwalaj winy na starosc - czy zyebałem? zawsze może być lepiej. Trudno tym razem nie wyszło. Na każdym treningu daję z siebie 150% ale nie przekłada się to na wyniki.

bolek - no tak, teraz już z górki

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Z komorki filmikow nie widze wiec nie wiedzialem czy zatrzymales. Mialy byc boxy, zyebka byla ze zaczynasz na 5tkach. A nie napisalem ze w tej sytuacji powrot do cw ktore Ci potencjalnie szkodzi juz na malych ciezarach.

Nie cierpie kiedy podopieczni daja z siebie 150%. To nadgorliwosc! 95% styka.

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duża klata = Duży Ciężar ?

Następny temat

ROZWÓJ/RZEŹBA ODPOWIEDNICH CZĘŚCI KLATKI PIERSIOWEJ

WHEY premium