SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta - trening dla przyjemności

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 375873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
Jest moc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Ale power

Wszedzie dobrze... ale najlepiej w domu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41375
A mi sie jedna rzecz nie podobala w filmiku. 5te powtorzenie w wl na 160kg, jezeli sie myle to WODYN poprawi ale wychodze z zalozenia ze kiedy nastepuje blok i nie jest to ostatnia seria nie warto walczyc i asekurant powinien (ja umawiam sie tak ze daje znak asekurantowi) natychmiast zabrac ciezar i nie bawic sie w "dawaj, dawaj" i delikatna pomoc. Szkoda sil przed ostatnia seria.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1281 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18579
revan2005 jak szkoda sił ? przecież jak by Wuchta nie zrobił 5x160 to dalej nie mógł by wchodzić...

a filmik konkret
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41375
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1281 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18579
Wydaje mi się że sam ćwiczyłeś planem Wodyna (moge się mylić) i wiesz jakie są założenia

Wuchta wiedział że musi zrobić sam 5 powtórzeń żeby mógł wejść na 170 i to zrobił wiec jest jak najbardziej ok

Zmieniony przez - gruby__69 w dniu 2010-02-20 11:32:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1748 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41375
Ćwiczyłem i znam zasady, ale pozostaje kwestia wartosciowania czy lepiej zrobic 4 powt z zapasem i wejsc swiezo na 10 kg wiecej "nielegalnie" czy wywalczyc 5 powtorzenie i dac nerwom w kosc zeby moc z "czystym sumieniem" dolozyc te 10 kg. Z reszta nasze watpliwosci na pewno rozwieje WODYN wiec poczekajmy na niego cichutko zeby juz nie spamowac ;).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
oooooo! filmik z 5tek na pelnej kvrvie

i like it

szkoda kufa, że przed treningiem nie zauważyłem, bo pare reps wiecej bym od razu wydusil haha

co do koszulki to te nitrobolonowe bezrekawniki fajnie wygladaja

koszulka mocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
Witam z powrotem
Mam nadzieje, ze jeszcze mnie pamietasz

Co prawda mam pare stron do nadrobienia, lecz sadzac po ostatnich komentarzarzach bylo "ostro"


Pozdrawiam i zapraszam do siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Dawno mnie nie było a to ze względu na rozpoczęty kurs na "instruktora kulturystyki i ćwiczeń siłowych". Razem z Borasem wprowadzimy nową jakość tam gdzie będziemy pracowali

Troszeczkę jestem zabiegany ale damy radę.

Wodyn - teraz nie może byc przerwy jak się tak pięknie rozkręcam W siadach musiałem założyć pas bo prostowniki już bolały i nie chciałem ryzykować. Staram się jak najpóźniej zakładać.

ditchdoc - powolutku, powolutku corz bliżej celu

Wojtek - mała ale jest

Adzik - tak jest. Najlepszy trening w domowym zaciszu Widać po wynikach

Revan - założenie treningowe jest takie aby dymać ile serii sie da na zakładaną liczbe powtrz. W piątek miałem 5-tki także musiałem walczyć przy 160 gdyż chciałem poczuć 170w rączkach. Nie skupiam się nad ostatnią serią (170) to była taka nagroda za zaliczenie 160kg. Walczyć trzeba było ale udało się.

gruby - tak jak piszesz. Gdybym nie zaliczył 160x5 o 170 mógłbym pomarzyć

bic - byłem zmotywowany przez Wodyna, który przed treningiem uspokoił mnie i powiedział "dołożysz 15kg, spokojnie". No i cóż musiałem iść na trening i tak zrobić. Po raz kolejny miał rację.
Koszulka TREC również dała natchnienie (fajnie na rączce była opięta aż fajnie wyglądała po trenie) Szkoda, że nie mam zdjęcia

Rrumcek - stałych czytelników zawsze pamiętam Powoli dokładam, dokładam aż do zawodów.




Ogólnie cały czas myślę o ostatnim treningu. Był rewelacyjny i dał nadzieję na piękny i udany start w kwietniu...

Powrót do korzeni :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duża klata = Duży Ciężar ?

Następny temat

ROZWÓJ/RZEŹBA ODPOWIEDNICH CZĘŚCI KLATKI PIERSIOWEJ

WHEY premium