SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta - trening dla przyjemności

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 376245

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Dziękuję za życzenia i nawzajem, prezent rzeczywiście konkretny. Nawet widzę coś na stawy przyszło :D Przyda się, wiadomo - jeśli ktoś nie ma z tym problemów o tym nie myśli, ale jak myślisz dla takiej osoby jak ja, przyda się?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
musisz testować dany produkt ponieważ ja najlepiej reaguję na spore dawki flexita albo na kolagen. Nie są zbyt drogie i jak jest więcej kaski na koncie to kupuję. Zazwyczaj to 3 miechy łykam i 1 miesiąc przerwy.

Spróbuj może od kolagenu?

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29586 Napisanych postów 62960 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902675
jak zawsze padly powiadomki i bylo nadrabianie.
prezencik ladny mam nadzieje ze swieta rowniez udane i dalo rade troche odpoczac.

male pytanko: robiac hack przysiady ze sztanga odkladales ja za kazdym razem na podloge(jak przy martwym) czy jechales plynne ruchy?

przy okazji konczacego sie roku zycze wiecej zdrowia w nadchodzacym Tobie, sobie jak i wszystkim innym 'inwalidom' zelaznego sportu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Odkładaj Mumin
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 360 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4709
Wszystkiego dobrego Tobie i twojej rodzinie z okazji nadchodzącego Nowego Roku ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Najlepszości, super rzeźbosiłomasy w nowym Roku

Pozdrów kota
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Hubert
Hahahah:D
Ode mnie też, wszystkiego najlepszego, oby następny rok był lepszy od poprzedniego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Dziękuję za życzenia a kotkowi również przekażę


Mumin - w każdym powtrz. odkładam.


Życzę Wam Drodzy Forumowicze szampańskiej zabawy bez alko ,
dużo zdrowia, dużo wyciśniętego potu, udanego startu w II edycji zawodów SFD w WL, dużo radości z treningów w Nowym 2011roku

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Co do treningów

hm... a trenuję se zwiększając intensywność kręcąc rowerkiem w formie rozgrzewki i obserwuję kolano. Jest coraz lepiej a to dobry znak. Według porad Wodyna zaczynam od statycznych ćwiczeń na nogi i np. zamiast przysiadu jest - wejście pod sztangę z dużym ciężarem i trzymam na barkach na lekko ugiętych nogach przez ok 45sec. Daje nieźle popalić gdyż na drugi dzień mikrourazy jak po normalnych przysiadach. Stopniowo zwiększam obciążenie oraz intensywność na rowerku...

Co dalej w 2011roku...


Hm... korci przygotować formę w WL na II edycję zawodów SFD ale nie wiadomo jak to będzie... Wszystko zależy od kontuzji, które ostatnio coś nie mogą mnie ominąć (zwłaszcza bark). Boli jak macham 60kg na barki a gdzie tu targać po 120-140kg.... (marzenie ściętej głowy ).

Jeszcze kilka tygodni raczej light trening z nadzieją na wyleczenie barku a później się zobaczy...

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 298 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1757
co to tak ucichło.... Wuchta chyba ostro się musiał napić w tego Sylwestra że go aż na forum braknie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duża klata = Duży Ciężar ?

Następny temat

ROZWÓJ/RZEŹBA ODPOWIEDNICH CZĘŚCI KLATKI PIERSIOWEJ

WHEY premium