SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta - trening dla przyjemności

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 375814

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349858
różnica % wykorzystania białka z jaja gotowanego, a surowego jest bardzo nie wielka, głównym problemem przy takiej ilości jaj może być awidyna w surowych.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295



1. Trening 15-tek by Wodyn 18.01.2010

1a. WL progresja 60-80-100 i 110x10 z zatrzymaniem w superserii z:
1b.podciąganie w opadzie podchwyt tą samą sztangą 110kg
2.Rotacja barków 5 serii - 5kg
3. Przysiady 60-80-100-110 i 120x13
4.składanka na barki 5 serii jednorącz:
-unoszenia w opadzie -7kg
-unoszenia stojąc - 7kg
-wyciskanie tą samą sztangielką - 7kg
5.ModWod 5 serii - 15 - 17 - 20 - 22 - 25
6.brzuch, łydka, przedramię

Wrażenia: 8/10

1. wl - tu całkiem, całkem a każde powtrz z zatrzymaniem na dole także bez lipy. Podciąganie nawet zapas był przy 110kg

2.mówię se na rozgrzewkę wezmę 5kg ale niestety były to serie roboczeod razu trza dołożyć za dwa tygodnie

3.hm... 120kg też dałbym radę ale nie dałem Za dwa tygodnie pójdzie na 100% ale każde powtrz na zaliczenie a kolano nie bolało. Ranne przysiady zaczynają procentować, lepsza kondycja oraz nie sapię jak lokomotywa.

4.tu ciężar raczej nie może być porażający. Nie wiem czy dobrze robiłem ale wpierw jedną ręką w opadzie+bokiem+ wyciskanie a później drugą ręką. Wodyn dobrze?

5.jest zapas.




Zestaw po treningu:

kreatyna, 15aminokwasów 4500 oraz 15tab BCAA






Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2010-01-18 22:42:17

Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2010-01-20 22:35:40

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Składankę mamy taką samą więc dobrze.
Najpierw robimy jedną ręką wszystkie 3 cw, potem drugą itd
Jedna odpoczywa, gdy robi druga i na odwrót

No ale tym 7kg to mnie trochę zmartwiłeś
Mam nadzieję, że za 2 tyg bedzie juz conajmniej z 15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Koniu - a ta awidyna groźna jest? Co to jest?

Adzik - oswajam się z planem także będę dokładał.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
8/10 to dobra ocena czyli wrażenia potreningowe zadowalające .
To podciąganie podchwytem w pierwszym ćwiczeniu to innymi słowy wiosło mam rozumieć .
Czy rezerwujesz dwie różne sztangi do tej składanki czy robisz tą samą każdorazowo z ławeczki ?
Widzę na opakowaniu Creatine czubatą miarkę mono , czy własnie to jest jednorazowa porcja .
Mam taką samą i jeśli się nie mylę to 1 full scoop = 6,5gr.

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Demolub - tak to jest podciąganie sztangi w opadzie, za każdym powtrz odkładam na ławeczkę. W pierwszej kolejności wykonuję serię WL odpoczywam i podciąganie w opadzie i również odpoczywam i tak w kółko.

trening udany mimo morderczych 15-tu powtrz.

Co do kretki to wolę ciut więcej zapodać niz za mało

Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2010-01-18 23:02:04

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
na poczatku cyklu to raczej oszczedzaj sie sz kreatyna, raczej okolotreningowo starczy, pod koniec cyklu doładujesz, chyba nie chcesz sie wypalic za miesiac a przed zawodami byc juz "wypalonym od dwoch miechow "?

WL
- dobrze
zanotuj ze za 2 tygodnie masz progresje 65-85-95-105-115-125-...

rotacja
- no tak , wyszło szydło z worka , słabiutkie rotatory nie pozwalaja na mega wyciskanie, wróżę więc ze 240 w WL
dokładaj wiec po trochu az dogonisz te 10% WL , dzis powinno było byc 11 kg ale zobaczsz ze szybko zrobisz postepy, nastaw sie na 7 kilo na nast 15tkach "A"


przysiady - niezwykle cieszy nie ze wszystkie na zaliczenie, i ze poranne siady daja efekty [tłuszczogubne tez dadza czego juz doswiadczaleś przedtem ] , chce jednak zebys zaprezentował to na filmiku



składanka na bary
- wiem ze wytrzymalosciowo stoisz niziutko na poczatku kazdego cyklu ale tutaj przesadziles
sugerowany ciezar do tego cwiczenia to 15-20% WL z danego dnia czyli 16,5-22kg na dzien dzisiejszy
moze nie oszukujesz dosc dobrze


Mod Wod
-przynajmniej tu trzymasz fason
sugerowałbym jako minimum 25% WL z danego dnia wiec 27,5kg wypada na dzien dzisiejszy

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1801 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8141
5kg w rotacji widze? Na 5tkach bedzie lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Wodyn - w rotacji ciężar zerowy ale dzisiaj ruch rotacyjny wywołuje ból Coś boli w barku ale smaruje końska maścią do jutra musi przejść. Fajne ćwiczenie

ranne siady - filmik powiadasz moze być ciężko bo w kuchni je wykonuję aby sapaniem małżonki nie obudzić

w skłądance nie oszukuję, nie bujam się, nie zarzucam, bracuje tylko bark. Może w 5-tkach będę lekko zarzucał.

ModWod - był jeszcze zapas aż dziwne

wszystkie wytyczne zanotowane.

Rrumcek - stopniowo będę dokładał.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29389 Napisanych postów 62845 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902206
bede natretny i do filmu z hacksiadow poprosze jeszcze rotacje i siady poranne

ladnie idzie oby tak dalej.ostroznie z dodawaniem na rotacje bo jak boli to zly znak.miesien przez dlugi czas 'wylaczony'i bardzo slaby moze sie buntowac jak za ostro bedziesz go mobilizowal do pracy.
pomysl tez o rozciaganiu calej obreczy barkowej chyba ze to juz codziennosc przy duzych obciazeniach na klate miesnie klatki barkow strasznie sie spinaja traca elastycznosc ruchomosc w stawie jest bardzo ograniczona i o kontuzje nie trudno.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duża klata = Duży Ciężar ?

Następny temat

ROZWÓJ/RZEŹBA ODPOWIEDNICH CZĘŚCI KLATKI PIERSIOWEJ

WHEY premium