SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta - trening dla przyjemności

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 375785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2263
Wuchta jak byś miał taki krótki ruch to tez byś cisnoł duzo wieceej.
Ja wole wyglądać tak jak wyglądam i cisnąć 150kg niz wyglądać jak to coś i cisnąć 3x tyle
Eh ale Kruszyna z jaką lekkością to targa
Kiedy podsumowanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
rychlak to racja nie wygląda, kenelly średnio, ale mendelson fajnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
PODSUMOWANIE 4 MIESIĘCNEJ RYWALIZACJI Z KONIEM...





Wielkie podziękowania dla sponsora testu:

- firmy TREC NUTRITION za wszystkie suplementy jakie udostępniła do testu:


- BCAA - trzy najważniejsze aminokwasy zażywałem głównie w trakcie jak i po treningu, zdecydowanie lepsza regeneracja - OCENA 10/10

- vitargo - super smak, zażywałem w trakcie jak i po treningu. Szybkie węglowodany o różnym stopniu wchłaniania. OCENA 9/10 (troszeczkę okleja się szejker )

- koncentarty białkowe różne smaki (czekolada, wiśnia, wiśnia- czeko, sezam, pinacolada). Smaki bardzo dobre, zażywałem głównie do szejka jajecznego. Rozpuszczalność bdb. OCENA 10/10

- kreatyna + ala + wit b - udało nabrać sie 2kg wagi i przybyło sił. Ogólnie bardzo dobra kreatyna OCENA 10/10

- OMEGA 3 - super suplement dawkowałem 3x3kaps jako uzupełnienie w kwasy tłuszczowe głównie w pracy. OCENA 10/10

- aminokwasy WHEY SYSTEM oraz 4500 - dawkowałem głównie 10sztuk z rana oraz 20-30sztuk bezpośrednio po treningu. Zdecydowanie lepsza regeneracja po ciężkich treningach jakich mi nie brakowało. OCENA 10/10

- OLEJ MCT - główne zastosowanie jako dodatek do .... tatarów w uzupełnienie kwasów tłuszczowych. OCENA 10/10

- witaminy - dawkowanie 1 z rana do śniadania, obiadu i kolacji czasami. OCENA 10/10

- ZMA - - dawkowanie na noc 4kaps. Spokojniejszy sen i zdecydowanie głębszy OCENA 10/10






ŁACZNIE W TS MYŚLĘ, ŻE BYŁEM W STANIE OSIĄGNĄĆ 690-700KG ALE NIESTETY KOLANO POKRZYŻOWAŁO PLANY



TEST UWAŻAM, ŻA MEGA, MEGA, MEGA, MEGA UDANY

JESZCZE RAZ DZIĘKUJĘ SPONSOROWI FIRMIE TREC ZA WYBRANIE MOJEJ SKROMNEJ OSOBY DO TESTU.

PODZIĘKOWANIA RÓWNIEŻ DLA KONIA ZA RYWALIZACJĘ...

POZDRAWIAM I MAM NADZIEJĘ, ŻE W DZIALE TREC SPOTKAMY SIĘ NA TEŚCIE JESZCZE NIE RAZ...

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
to niby tylko forum, trzeba mieć dystans itd, ale to, że nie mogłeś dokończyć swojego testu tak jak trzeba na prawde denerwuje, bo chciaŁem oglądać rekordowe podejścia, no ale cóż..niczyja to wina.

za to co tu dużo gadać, sylwetkowo również świetną robote odwaliłeś,
mimo, że gdy podnosisz ramiona wychodzą niedoskonałości (które wynikają bardziej z budowy, niż sposobu treningów imo) to przy np uginaniu jest MEGA!

btw

Boras też fajnie sie porobił, tylko plecy źle spina, przez co nie oddaje rozmiaru, bo luzem widać że są duże


no a za całokształt to bro sie należy jak nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Sylwetkowo to masakra ,tak dobrze do tej pory chyba nie było

Siłowo cóż ,wszyscy którzy Cię znają wiedzą że Cię stać na więcej choć nie jest mało .
Gdyby nie te perypetie z kolanem ciężary które i tak są godne szacunku były by Mega ciężarami .

Gratuluję

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
bic - sorry, że zawiodłem z maxami ale nie jest to zależne ode mnie. Po części tak bo gdybym w przeszłości nie zerwał więzadła dałbym radę. Ale trudno stało jak sie stało. Wodyn bdb mnie prowadził wszystko szło pięknie do pewnego czasu. Póki nie będzie zabiegu o pełnych siadach mogę tylko pomarzyć.

Boras buduje solidny mięsień, nie tak jak ja tłuszcz + woda. Pozować jeszcze się nauczy .

Krzysztofie - dzięki, faktycznie może dziwnie to zabrzmi ale z sylwetki jestem mega zadowolony. Tak dobrze jeszcze nie było. Teraz główny cel utrzymać ją a nawet poprawić.

Siłowo... no cóż, wszystko spyeprzyłem przez chorą ambicję. Mam nadzieję, że ból minie i kolano odzyska jakąś tam sprawność.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1013 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27082
dla mnie WUCHTA JESTES ZWYCIEZCA TEJ RYWALIZACJI [z calym szacunkiem dla konia]
naprawde napotykales wiele przeciwnosci i za to naleza Ci sie wielki szacunek i graty
mnie osobiscie sila nie za bardzo interesuje dlatego wypowiem sie nt sylwetki
naprawde solidnie to wyglada, wszystko kozak a plecy to juz calkiem w**** wielkie
az milo sie sledzilo tescik
jeszcze raz wielkie graty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
nie przeszkadzał ci smak kretyny + ala?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51561 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mi sie najbardziej podoba sylwetka jak stoisz luzem przodem - wielka klata, krata na brzuchu, dobre łapy i bary. Serio, zaskoczyłes mnie na plus.

Co do maxow do szkoda , ze tak wyszło, ale mam nadzieje, ze to nie Twoje ostatnie słowo. Dałes z siebie wszystko i to jest najważniejsze. Jak dla mnie werdykt jest jasny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1774 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 50468
Brawo
197.5kg Elegancko na dodatek węższym chwytem
Filmik bardzo dobry troche musiałes nad nim siedzieć
acha jakim programme robiony?

muzyka-ajjj czemu ocenzurowa;/xD
przy uginaniu na filmiku bez koszuli bardzo dobrze sylwetka sie prezentuje
PS:co ty w te cyce wbijałes..!!

http://www.sfd.pl/Raptacz1/Dziennik_Treningowy/TS/SIŁA!/125str-t437206-s6699.html#eot
"Sraj się na ryj" Czarek M.
"Tam sięgaj, gdzie wzrok nie sięga"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duża klata = Duży Ciężar ?

Następny temat

ROZWÓJ/RZEŹBA ODPOWIEDNICH CZĘŚCI KLATKI PIERSIOWEJ

WHEY premium