SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta - trening dla przyjemności

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 376644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
dokładnie z tymi jajami to bzdura...poza tym ktoś może nie jeść wcale jaj i mieć podwyższony

lepiej zapoznać się najpierw z literaturą,a potem jakieś komentarze dawać...a swoją drogą Wodyn Ty to byś musiał już mieć miażdżycę n-tego stopnia

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Mnie z kolei kolega uświadamiał ze po takiej ilości jajek (aktualnie 12/dzień) to będę miał problemy z męskością Pytałem o szczegóły (dociekliwy jestem ) a on mówi ze na studiach tak go uczyli ale już nie pamięta dlaczego tak jest... ale tak jest

ehh.. legendy...


----------------
aha ... zamiennie sugerował duże ilości mleka w proszku (ja wiem jak laktoza na mnie działa )

Zmieniony przez - BAMF w dniu 2010-01-22 00:15:43

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
no z "męskoscia" po jajkach jest taki problem ... że za męska się robi

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Zauważyłem

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Badania robię aby uspokoić siebie jeśli chodzi o cukier, który moze okazać się dziedziczny. Mam nadzieję, że obecną dietą zbije cukier do poziomu jaki jest wymagany (ostatnio wynik był ok).
Cholesterol to dodatkowa opcja ale nie wiadomo czy będzie bo trza dopłacić .

Wodyn ma rację, każdy musi sam zrobic sobie badania. Cholesterol nie koniecznie może być od dużej ilości jajek (mimo, ze to mit). Pamiętajcie, że dziennie jem blisko kg mięsa także tu może byc równiez przyczyna.

Kolejna sprawa do michy przykładam się na 100% od 3tygodni także tu cudów nie mam co oczekiwać. Nawyki żywieniowe przez 30lat mogły wiele złego zrobić... mimo, że starałem się w miarę dobrze jeść ale chleb to musiałbyć obowiązkowo.

Obecna dieta pomaga zapanować nad uczuciem głodu jaki towarzyszył mi na początku. Myślałem, że umrę. Teraz wszystko juz w normie, nie jem do syta ale można wytrzymać od posiłku do kolejnego. Nie mam wypukłego brzucha, powoli widać fat leci ale jeszcze daleka droga. Najważniejsze aby nie ucierpiała na tym siła bo jeśli zauważę, że lecę na łeb na szyję będzie trzeba dołożyc węgli.

Wczoraj padł rekord zjedzonych jajek przez cały dzień - 32sztuki

Również zauważyłem, że im więcej jajek jem tym meskość bardziej meska

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29611 Napisanych postów 62977 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902739
jesli boisz sie o cukier to mozesz przycisnac lekarza o zalecenie krzywej cukrowej duzo lepsze badanie niz sama glukoza na czczo.
a nawet jesli nie da to wydatek znikomy a mozna sie sporo o sobie dowiedziec.

gdyby cos bylo nie tak to polaczenie krzywej cukrowej z krzywa insulinowa rozwiewa wszelkie watpliwosci.pokazuje tempo wzrostu cukru i reakcje insuliny na ten wzrost, jak tez wrazliwosc tkanek na insuline.co do kosztow tego badania nie mam pojecia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 14945 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 56805
hmmm to ciekawe jak u kobiet się objawia większe spożycie jaj

moje serce i umysł będą pchać mnie do walki,gdy ręce i nogi będą zbyt słabe...

http://www.sfd.pl/temat621220

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Dzięki za info. Zaatakuje lekarza aby zrobił mi krzywe.

Pewnie będzie zdziwiony

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Vena

jak u kobiet?

zapewnie "żeńskośc bardziej żeńska"....
.........
ALBO NAWET MĘSKA

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
Szefie o zawodach pisales cos w marcu u siebie , jakies obszerniejsze info ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duża klata = Duży Ciężar ?

Następny temat

ROZWÓJ/RZEŹBA ODPOWIEDNICH CZĘŚCI KLATKI PIERSIOWEJ

WHEY premium