SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta - trening dla przyjemności

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 375662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
jak śmiesz w ogóle wątpić?

z odbiciem to i 230 zrobisz

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 53 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47895
Pavveeel, powiem tak, ze jezeli masz duze dlonie, to bez roznicy, ale jesli male, to celuj w , skorzane, zamszowe, bez roznicy, aby byly cienkie etc.
Sam pasek, nie zwalnia nas z odpowiedniego chwytu, a mi grube paski przeszkadzaja(male dlonie)...

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2010-01-29 14:51:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Wodyn - z odbiciem to i 230 zrobisz - uwielbiam jak tak mi piszesz to dodaje mi skrzydeł i wiary w samego siebie oraz własne możliwości

nie zawiodę, dam z siebie wszystko chociaż mięso coraz ciężej mi wchodzi cena sukcesu

Bolek - każde paski są dobre, grunt aby były w miarę szerokie

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29238 Napisanych postów 62746 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 901754
bolkowi domyslam sie chodzilo o to ze przy grubym materiale robi sie sporo tego na gryfie po obwinieciu i mala dlonia moze byc problem aby zlapac wiec im cienszy material tym lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
ja kiedyś paski zrobiłem sam z taśm bokserskich i były ok,
w hakach nie umiem ćwiczyć.

pzdr/

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 6212 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49212
mi paski z tasm bokserskich byly za cienkie i sie rosciagaly... a haki wyginaly ;/ a teraz mam trekowskie i sa ok ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No Wuchta nie ma lipy fachowe porady dostajesz na kolejne treny wszystko dopięte na ostatni guzik.
Ja to sobie "paski" raz zrobiłem z tych gum na nadgarstki co mam w rękawiczkach i działało ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Nadgoniłem.

Ależ ciężarki

Niedługo też jadę z testem sponsorowanym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 429 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2159
Czytam i nie mogę się doczytać kiedy będzie pojedynek data :P powodzenia siłacze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Mumin - w sumie tak

Koniu - w hakach też nie miałem przyjemności ale paski na dzień dzisiejszy wystarczają

Slayerek - również mam TRECa i są ok

Sevrond - Wodzu czuwa i dlatego idzie coraz lepiej

Adzik - Ty to masz farta z tymi testami. Jak Ty to robisz?

lzktom - pojedynek już trwa a finał w kwietniu.



Dzisiejszy trening B5 był mega udany wypiska już jest a filmik będzie później lub jutro teraz ciężko z czasem


Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2010-01-30 18:04:56

Powrót do korzeni :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duża klata = Duży Ciężar ?

Następny temat

ROZWÓJ/RZEŹBA ODPOWIEDNICH CZĘŚCI KLATKI PIERSIOWEJ

WHEY premium