SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta - trening dla przyjemności

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 375668

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
Super paka
Zeżarłbym chetnie


A planik wyglada ciekawie, wiec i efekty beda git
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
myslalem ze na wypiske trafie no coz moze jutro

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wuchta pierdyknął sie pewnie o te suple co mu zawadzają.

a nie mówiłem ... trzeba było sie podzielić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2996 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34857
Narkoman Wuchtciarz a jak z michą bez zmian? Widzę że TREC solidna firma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Wuchta, gratuluję

Zasłużyłeś na taką nagrodę, poza tym Twój dziennik ma też wartość merytoryczną, wiele osób może się w nim doszukać ważnych treści.

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
vena - co nie jak tak, kurde balans

bic - lubuję się w kolorowych pudełkach i chcę aby na pułce z suplami było wesoło i kolorowo
Będzie rosło głównie w majtach bo jak zapodam wszystkie boostery testosteronu to małżonka będzie musiała wcześniej chodzić spać lub symulować bół głowy

debee - dokładnie jak piszesz. Można powiedzieć, że test z TRECIEM to jakbym trafił w 6 w totka
Wygrana jest wielka a suple rewelka.

Szrank - też tak sądzę.

LEE - Żoną i suplami się nie dzielę

Lukasz - dzięki, finisz siłowy ni enajlepszy ale sylwetkowo całkiem, całkiem co?

Koniu - dzięki

Adrian - suple wypas na maxa. Plan jak zawsze najlepszy i dla mnie specjalnie stworzony przez Wodyna

Wodyn - no co Ty? Bez konsultacji z Tobą nie zacznę nowego planu. Wiesz jak ciężko niekiedy zrozumieć mi nowy plan Dlatego zawsze wolę zadzwonić

Avasso - poruszyłeś dobry temat. Będę wstawiał co jem codziennie (prawie codziennie ) tego chyba jeszcze w mich dziennikach nie było. W przerwie nie zalałem się aż tak strasznie (kratka widoczna) pewnie przez solarium

Carire - nie tylko ładna ale i praktyczna

Dawid - jeszcze raz pięknie dziekuję za bonusową paczkę . Jest super. Mam nadzieję, że dziennik dalej będzie dostarczał i przekazywał wartości merytoryczne.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3741 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29543
nagroda super

mniam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Wielka wygrana dla wielkiego chłopa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6494 Napisanych postów 62286 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777509
Następnym razem dostaniesz tyle supli ile ważysz

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duża klata = Duży Ciężar ?

Następny temat

ROZWÓJ/RZEŹBA ODPOWIEDNICH CZĘŚCI KLATKI PIERSIOWEJ

WHEY premium