SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta - trening dla przyjemności

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 375800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Hubert - czy jest możliwe abyś był już w sobotę 14.05 ok 8.00-8.30?

Planuje wyjechać o 4.00 więc wszystko zależy od sytuacji na drodze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Krzychu - a no wracam, wracam i nawet se przerwę muszę zrobić bo coś w powietrzu wisi i nie mam werwy do treningu
Składanka postawiła mnie na nogi i mogę swobodnie trenować

Raptacz - ok czekam za info.

Hubert - każda pomoc mile widziana w przygotowaniu.



APEL DO OSÓB, KTÓRE BĘDĄ NA ZAWODACH 14.05 W WAWIE ABY KTO CHĘTNY DO POMOCY W USTAWIANIU SPRZĘTU PROSZĘ PISAĆ NA PRIV.
KAŻDA POMOC MILE WIDZIANA

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Wuchta ,a Ty nie nauczony po wczesniejszych przygodach znowu chcesz targac za duze ciezary?

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Owna - ocenilismy jakie cwiczenia w jakich odmianach i jakim tempem moze robic z zalozeniem ze jest w nich niezniszczalny poki zachowa ow forme

zajelo na m to 3 godziny bite, Bull skonczyl trening po pol godziny a my jeszcze 2 i pol dobieralismy cwiczenia i testowalismy wytrzymalosc

proby zdane na 100%, ale do szerokiego wyciskania pod jakimkolwiek katem bym nie wracval

aha na drugi dzien mial mikrourazy na klacie i barach wiec trening nie poszedl jednak caly w trica [choc wizualnie przydaloby sie ]

jesli mialby startowac w zawoadach to tylko w waskim wyciskaniu lezac

Zmieniony przez - WODYN w dniu 2011-04-14 17:16:38

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Owna - nie, nie w zawodach startować już nie tylko jako współorganizator.

Wodyn - z brakiem tripa się urodziłem i bez niego umrę
Szeroko nie wyciskam bo bardziej kręci mnie wąski i spróbuję chociaż w małym stopniu zmusić do wzrostu.

Klaty już nie potrzebuję teraz jest parcie na witkę

Młotki i wąskie na triapa dają pierwsze efekty

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
kurde informuj mnie bo po tych wszystkich przejsciach z barkiem straszmnie mnie to ciekawi

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
jest coraz lepiej a w wąskim ostatnio chyba 150 lub 155x4 z zapasem (ale teraz kg nie liczę)

jak zrobię składankę na początku to dalszy trening leci jak marzenie. Nie mam parcia na kg to co trening se zmieniam czy to intensywność czy to liczbę serii i powtórzeń. Zależy od dyspozycji dnia. Ostatnio trochę zmęczenie i praca się nawarstwiły dlatego od piątku 10 dni off.

Gdybym nie rozbił składanki na początku treningu to nie ma szans na dalszy trening. Ból jest podczas pierwszej, drugiej serii składanki ale jak wchodzę na 15-20kg to już nie ma problemu.

PP - zaczyna być moim ulubionym ćwiczeniem
trzymam w miarę wąsko aby trip dostawał po tyłku
Aż kusi aby wejść na konkret klamoty

Ale wszystko w swoim czasie...

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
owszem - wszystko w swoim czasie - aż się łezka kręci w oku jak czytam że się w zasadzie wyzbyłeś swej nadgorliwości ... sporo to Cię kosztowało

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1958 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 17458
Dołączam do Was i życzę wytrwałości !!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Po 10 dniach przerwy z naładowanymi akumulatorami i mega chęciami do treningu - WRÓCIŁEM do treningu

Siłka jest jak narkotyk dla mnie - nie mogę bez niej żyć

Super uczucie móc potrzymać zimną sztangę

Dzisiaj delikatny rozruch:

- WL wąsko 60x8, 80x8, 100x8, 120x8
- młotki stojąc 5x8
- wyciąg na trip - 4x15-12-10-8
- wznosy bokiem 4x15-12-10-8
- przedramię, brzuch i łydka

Wszystko w 55minut

Delikatnie bez przesadyzmu,

Już nie mogę doczekać się kolejnego treningu

W diecie dodałem chromu, słodkie na wodzy tak samo z węglami. Jest coraz lepiej, lepiej. Tylko abym był konsekwentny w postanowieniach

Powrót do korzeni :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duża klata = Duży Ciężar ?

Następny temat

ROZWÓJ/RZEŹBA ODPOWIEDNICH CZĘŚCI KLATKI PIERSIOWEJ

WHEY premium