SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta - trening dla przyjemności

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 377135

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
adzik123 haha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
dzisiejsza porażka

A15:

1.WL - 80 -90 - 100 i 110x13 (ost.115x10) progresja przesunięta

2.rotacja 3x15 - 10kg

3.Box siad - 45-55-65-75-85 i po pierwszym ból jak cholera w kolanie

4.składanka na bary - nie bo plecy znowu się odezwały

5.modWod - 27-32-35-35


Brak wrażeń tylko mega wkurvienie

1.co tu pisać każdy widzi

2.praca nad techniką

3.miłe zaskoczenie, że mimo bólu w plecach udało się zaliczyć kilka serii ale znowu kolano

5.jedyny pozytywny aspekt


Nie odbierajcie tego co napisze jako próba tłumaczenia się:

- od rana już czułem się nie tak i mimo mega dawek wit C ok 3-4 gram dopadło mnie przeziębienie i katar
- plecy od rana troszeczkę mniej bolały ale za to kolano znowu zaczęło boleć. Od jutra powrót do poduszkowców



teraz siedzę i zastanawiam się czy to wszystko ma sens? Wiem, że ten tydzień to będzie walka z katarem czyli można się spodziewa kolejnych ujemnych kg. Za tydzień może uda się powrócić do ciężarów sprzed tygodnia. Realnie patrząc to może za trzy tygodnie coż ruszy do przodu.

tyle supli, pieniędzy na jedzenie i wszystko hvj strzela. Przepraszam za wulgaryzmy ale nie wytrzymałem.

Kolejne przygotowania s*******one tak jak Wodyn napisał na własne życzenie. Gdybym nie jadł wit c, omegi 3, pił dużo wody to jeszcze zrozumiał bym ale kvrwa mać wszystko dopięte na ostatni guzik a tu przeziębienie i katar.

Ręce opadają.

Pytanie dlaczego???

jednym słowem porażka

nic pozostaje tylko kibicować innym zawodnkom stworzonych do mega ciężarów. Pewnie nie jest mi to pisane. Zaczynałem z wielką determinacją, wolą walki i wiarą... ale to tylko wspomnienia. Chyba ni edam rady pozbierać się do zawodów.

Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2010-03-22 22:42:40

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
A nie chodzisz zbyt "luźno" ubrany? Niby wiosna przychodzi, ale wirusy krążą...
pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Wuchta co ty koorwa za przeproszeniem gadasz? Nadszedl kryzys i juz sie wylamujesz? Czlowieku Psychika i jeszcze raz psychika, kto nie ma wiary w swoje mozliwosci ten nie ma osiagniec. Ja jeszcze miesiac temu mialem taki kryzys ze nie moglem zrobic na WL 100x 5 , ale zacisnalem zeby i chodzilem na treningi dajac z siebie wszystko i jakie byly tego efekty? Idzie mi sila jak jasny chooy !

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Ty masz koorwa wyjsc ,przemyslec i wrocic! Chooy ze teraz jest wszystko do dupy wszystko do dupy. Przejdzie ten okres to i wszystko znowu zacznie isc dobrymi torami. Jedyne co teraz musisz robic to uwazac, nie szarpac sie nie potrzebnie tylko wszystko wziasc na spokojnie i robic swoje wymarzone wyniki!

PS: przepraszam za wulgarnosc ,ale nie moglem wytrzymac

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
tak to jest kiedy postawiłem poprzeczkę wysoko i ciągle myślałem "dam radę". Dzisiejszy dzień skumulował wszystko co najgorsze i efekt jest jaki jest. Przerost treści nad ambicją.

BArdzo chciałem i może aż za bardzo. Ambicja mnie przerosła, plecy dobiły, kolano wkurviło, przeziębienie i katar przygniotły.

zaczynam się do tego przyzwyczajać. Tak musi być. Miesiąc czasu to tu już powinno iść 185 a nie jak ostatnio nędzne 165 i to z wielkimi bólami. Wniosek jeden, jestem słaby muszę się z tym pogodzić i spojrzeć prawdzie w oczy. Nie będę się oszukiwał skoro widzę po wynikach, że jest tragedia. Nie potrafie nawet jednego pozytywnego aspektu z treningu znaleźć.

Zreszta czego mogę oczekiwać przy 34cm ruchu do wyciskania? Za długi łapy mam i chude jak witki, musiałbym ze 150ważyć to może jakieś wyniki bym robił.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1013 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27082
wlasnie moze czasem wolniej dochodzac jest lepiej a nie w euforii podnosic wysoko poprzeczke a potem sie cofac..

za wielki chlop jestes zeby sie mazac

Bedzie dobrze, wszyscy Ci tu kibicuja

Zmieniony przez - K3NJI w dniu 2010-03-22 23:18:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Wuchta

nic tak nie popsuje Ci wynikow jak negatywne myslenie

najpierw zyebales to o czym pisałem
nastapił efekt domina
zaniedbanie komunikacji z trenerem plus nadfgorliwosc i samowolka zrąbały łącznie 6 treningow

a negatywne myslenie na rowni z nadgorliwoscia zyebały Ci kazdy trening w zyciu jaki uwazasz za nieudany

dieta i zawody sa na prawde mało istotne, W POROWNANIU ZE ZDROWIEM czemu tecgo nie widzisz?
moze dlatego nie widzisz bo jeszcze nie wyrosłeś ze szkodzenia sobie negatywnym mysleniem

i na jakiej podstawie znow zaniedbales poduszkowce?


a moj komentarz do treningu jest .... pozytywny

w box siadach do przodu
w WL do przodu
mod wod do przodu

w skł na bary byles tylko leszczem i nie zacisnales zebow, nie ma hvja we wsi zeby ciezqar ze składanki zniszczył Ci8 plecy

ciota byłeś

wiec tylko o składanke moge sie czepiac


a teraz idz przed lustro, popatrz sobie w oczy i odpowiedz pozytywnie na wszystkie pytania na jakie dajesz sobie negatywne odpowiedzi


kurva

pamietasz jak z kolanem bylo gorzej?
wyszedłes z tego mimo ze byl to problem chroniczny
teraz to tylko periodyczne odnowienie bolu

plecy - to miesnie a nie kregi, zeby to byly kregi to bys mdlał z bólu i nie przy pochylaniu tylko w kazdej mozliwej pozycji!!!!!!!!!!!!!!!!!!

miesnie szybko sie wykuruje

wyciskanie lezac
jedynie Ty sam teraz psujesz bedac negatywnie nastawionym
nie masz bojowego ducha


to popatrz se w oczy w lustrze
pomysl ile barier nie do przekroczenia juz przekroczyles
jesli nie jestes w stanie to przynajmniej weź zimny prysznic za kare i udziel sobie 20 liści wychowawczych

masz za duze wachania nastrojów, niech Cie żona nauczy jak se radzic z psychą kiedy ma sie okres


jesli zachorujesz to ... to dobrze
wierz mi ze to dobrze

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 350 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3501
Wuchta, masz to co w tym sporcie najważniejsze czyli DOBREGO TRENERA. Słuchaj się bo bardzo mądre wnioski można z tego wyciągnąc. Jak kiedyś wszystko pójdzie mi się yebać z silownią obejrzę ten topic i wyciągne wnioski.

Po to są problemy ,żeby je pokonywać. Zobacz ile osób Ci kibicuje, nie możesz się poddać. Dasz radę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wuchta pamiętaj im życie bardziej Ci przypierdzieli, tym wyjdziesz silniejszy!

Pozdr.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duża klata = Duży Ciężar ?

Następny temat

ROZWÓJ/RZEŹBA ODPOWIEDNICH CZĘŚCI KLATKI PIERSIOWEJ

WHEY premium