SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta - trening dla przyjemności

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 377374

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
no nie wiem czy w WL to taki "mały progresik"
masakara jak masz zamiar w takim tempie nas tu odstawiac wszystkich

kvrwa, przeyebane z ta noga Dasz rade! a u jakiegos lekarza byles?

Zmieniony przez - adzik123 w dniu 2010-02-03 21:32:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Daj jakieś fotki postawy, bo po tym zdjeciu klaty w koszulce ciekaw jestem jak to bez stroju wygląda. 125 x 10, to znaczna poprawa z 120 x 9.

Zaglądaj do mnie czasem.
Życzę zdrowia, mam kumpla ( 17 lat) co ma stawy poniszczone i teraz ma masakrę straszną, nic mu nie pomaga, ani lekarze, ani leki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Wuchta

skoro nie boli przy lekkim treningu to czemu zrezygnowales z lekkiego treningu?

poza tym nie napisales w zwiazku z czym i iedysie pojawiło

podejrzewam ze to moze byc np miesnien posladkowy

skoro masaz pomaga przez 20 minut to jest to za słaby masaz
albo powtarzaj go 10 razy dziennie

masazysta powinien byc w tym przypadku bezlitosnym skurvolem ktory łokciem dotrze do najglebiej polozonych wlokienek o ktorych nie miales pojecia

nie rekami a lokciami czy pietami takie gube miesnie sie masuje
trzeba je zmiekczyc urabiac jak ciasto drożdżowe

niech małzonka pochodzi pietami po posladkach i dwugłowym


teraz konkretniejsze pytania

czy czujesz ze rotacja kosci udowej w jakiejkolwiekplaszczyznie nadwyreza ten obszar?

czy bol w czasie snu zwiazany jest z jakas konkretną pozycją ciała ?

w jakiej pozycji zazwyczaj zasypiasz?

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Adzik - wiem, wiem zawsze może być lepiej ale to początek cyklu daj mi troszeczkę czasu.
Chcę byc najlepszy
Noga dosłownie spędza mi sen z powiek U medyka jeszcze nie byłem ale najpóźniej w poniedziałek, wtorek chyba się wybiorę.

Sevrond - fotki będą może po skończonej rywalizacji w podsumowaniu . Zaglądam ale nie zawsze się wpisuję.

Wodyn -

skoro nie boli przy lekkim treningu to czemu zrezygnowales z lekkiego treningu? - OBAWA PRZED POGŁĘBIENIEM KONTUZJI

poza tym nie napisales w zwiazku z czym i iedysie pojawiło - TU CIĘŻKO MI OKREŚLIĆ. PO JEDNYM Z TRENINGU PRZYSIADÓW ZACZĘŁO MNIE BOLEĆ I CIĄGNIE SIĘ AŻ DO DZISIAJ. TU RÓWNIEŻ KRZYWA PODŁOGA DAJE O SOBIE ZNAK

podejrzewam ze to moze byc np miesnien posladkowy - ALE MNIE UDO BOLI Z ZEWNĘTRZEJ STRONY OK 20CM OD STAWU BIODROWEGO

skoro masaz pomaga przez 20 minut to jest to za słaby masaz
albo powtarzaj go 10 razy dziennie - RĘCE MI ODPADNĄ

masazysta powinien byc w tym przypadku bezlitosnym skurvolem ktory łokciem dotrze do najglebiej polozonych wlokienek o ktorych nie miales pojecia - WŁAŚNIE ZASTANAWIAM SIĘ NAD WIZYTĄ U TAKIEGO

nie rekami a lokciami czy pietami takie gube miesnie sie masuje
trzeba je zmiekczyc urabiac jak ciasto drożdżowe

niech małzonka pochodzi pietami po posladkach i dwugłowym - OK

teraz konkretniejsze pytania

czy czujesz ze rotacja kosci udowej w jakiejkolwiekplaszczyznie nadwyreza ten obszar? NIE MA BÓLU ALE JEDEN I DRUGI STAW BIODROWY "STRZELA", PRZESKAKUJE PODOBNIE JAK STOPY

czy bol w czasie snu zwiazany jest z jakas konkretną pozycją ciała ? TAK, JAK ŚPIĘ NA PRAWYM BOKU I NA LEWYM - WÓWCZAS GNIOTĘ UDO DO ŁÓŻKA

w jakiej pozycji zazwyczaj zasypiasz? MOJA ULUBIONA NA PRAWYM BOKU A PÓŹNIEJ ZMIENIAM NA LEWY BOK. NIE ŚPIĘ NA PLECACH I BRZUCHU NIE POTRAFIĘ.


A MOŻE TO JEST RWA KULSZOWA? ALBO POCZĄTKI?

Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2010-02-04 06:44:00

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
pięknie prowadzone, aż chce sie ogladać, najlepsze filmy oczywiście

oraz zdrowia z tą nogą, oby nie przeszkodziło w dalszych treningach!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Dzieki, dzieki Bicu - gdyby forum nie muliło wieczorami to pobawiłbym sie jeszcze bardziej. Niestety jak mam czekać na otwarcie strony 2-3minuty to zdarza się, że zasnę nad laptopem

Nadchodzą nowe czasy naszego forum gdyż Bull zakupił nowy serwer, który lada dzień ma ruszyć

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
ostatnio mi z rana muliło,
zawsze po przebudzeniu staram sie wyklikać na dzieciaki a na sfd mam linki i nie mogłem..

no ale dobrze, że coś porobią, bo od ostatnich 2 lat zmiany mają być,
żeby szybciej działało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 277 Wiek 3 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9871
Gadałem jeszcze z Grzegorzem i miał te same objawy i ból w tym samym miejscu-tak jak rozmawialismy-lekarz powiedział mu ,ze ma lekko naderwane jakies sciagno w okoicach stawu biodorowego.(samo mu przeszlo)Rwa kulszowa to raczej nie będzie;zreszta tak jak pisałes wyzej wizyta u lekarza wskazana.

Tylko absolutne zezwierzęcenie!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Wuchta

ale miesien posladkowy to nie tylko tył uda, poza tym sie nie upieram moze byc inny

nie jest to klopot ze stawem gdyz masaz by nie pomagał w ogole

nie jest to naderwany miesien gdyz masaz by nie pomagał wcale



prawde powiedziawszy to nadal wskazany jest mocny trening ale polaczyc go z mocnym jak jad skurvola masazem łokciem

sam nie mozesz sobie dosc mono tego rozmasowac reaka, nie ma przyłożenia siły

ale mimo to nadal praktykuj słabsze masaze te 10 rzy dziennie
w czasie masazu oprzyj sie łokciem o sciane stojac do niej bokiem zeby było mocniej

BA

wez młotek i oklep to miejsce tak ze 100 razy

uwazaj tylko zeby w kosc nie trafic a w zesztaywniały miesien [taki jakby guzek]



kolejne pytanie

czy gdy odwodzisz noge na bok ciała kiedy lezysz na boku to cos ingeruje w to miejsce?

sprecyzuje - lezysz na boku ale biodra sa pochylone w strone brzucha ok 70stopni do poziomu , cos pomiedzy lezeniem bokiem a lezeniem na brzuchu

TYLKO ODWIEDZ JA Z 50 RAZ ZAMIN COKOLWIEK STWIERDZISZ

3 serie po 50 najepiej

oczekiwałbym tu raczej jakiejs ulgi tak w ogole



Zmieniony przez - WODYN w dniu 2010-02-04 12:41:51

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 258 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10944
Co do tego ostatniego filmiku, co trwa 5 minut

To fajnie pomachales jezyczkiem w 1:19 %-

Zmieniony przez - nichitsu w dniu 2010-02-04 13:31:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duża klata = Duży Ciężar ?

Następny temat

ROZWÓJ/RZEŹBA ODPOWIEDNICH CZĘŚCI KLATKI PIERSIOWEJ

WHEY premium