SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta - trening dla przyjemności

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 375695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
poziom master of flamaster bez dwóch zdań
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 4383 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 43252
Zobaczyłem tylko pełno emotów i już się spodziewałem dobrego treningu

pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajnie, ze wszystko idzie w dobrą stronę. Mam nadzieje, ze odbijesz sobię tą Wawe z nawiązką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
Wuchta

ale w paskach sie nie liczy draniu

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
lwp3 - dobrze rokuje

demolub - będzie filmik z uginań +50kg aby nie było wątpliwości, że tylko piszę a nie ma dowodu
Byłem u Ciebie dziadku w kolejnej edycji Jak na 40lat to nieźle jesteś zakonserwowany

bic - szybciej jednak flamaster

debee - taki trening napawa optymizmem przed kolejną batalią zwłaszcza sobotnią.

pavel - po cichutku na to liczę

Wodyn - co się nie liczy jak się liczy Poprostu są za wąskie uchwyty w sztangielkach a jak założyłem paski to wręcz idealnie do dłoni się dopasowały Teraz już nie będzie barierą słaby chwyt tylko jak już to brak mocy ale na to się nie zanosi


Wczoraj jak kupowałem nowe paski to koleś był mega zdziwiony, że poprzednie nie dały radę i pękły. Pytał się jak to możliwe Odparłem, że też byłem zdziwiony zwłaszcza, że na sztandze prawie nic nie było

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 587 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25277
No i takiego Wuchte chcemy widzieć codziennie Mega pryskającego optymizmem

http://www.sfd.pl/dnos/Dziennik-t575194.html - mój pierwszy dziennik. Zapraszam wszystkich:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
"Odparłem, że też byłem zdziwiony zwłaszcza, że na sztandze prawie nic nie było "





no trening zayebisty
masakra jakie kg

kiedys moze i ja dojde do tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
paski do cw bicepsa to po prostu niegodne
podobnie jak paski do podciagania na drążku

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
ja sie ostatnio w ostatniej przywiązałem, jak już ledwo wisiałem, musze sie poprawić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
WODYN TRENING
Ekspert
Szacuny 294 Napisanych postów 14936 Wiek 43 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31442
na jednej ręce zwiśnij!

DO 26 MARCA 2011 MAM URLOP.

1)Spiesz sie powoli! 2)Masa Podstawa sily, sila podstawa treningu na mase! 3)Naturalny ruch=wiekszy Ciezar!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duża klata = Duży Ciężar ?

Następny temat

ROZWÓJ/RZEŹBA ODPOWIEDNICH CZĘŚCI KLATKI PIERSIOWEJ

WHEY premium