SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta - trening dla przyjemności

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 376630

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
No to świetne wiadomości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 291 Napisanych postów 17217 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 86319
Bull z wrażenia zadzwonił do mniej powiedział ze siedzieliscie na silce do 23
No a ja tez się cieszę ze Wodyn ze mną pocwiczyl i moze się jeszcze uda.

"Lepiej być kanciastym czymś, niż okrągłym niczym"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 9627 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 44430
Wuchta, nagrałeś coś z wspólnego trena z chodzącą encyklopedią?

Poćwiczyć z Wodynem to by było coś....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
No jakbyscie jeszcze robili tren w Poznaniu/okolicach to dajcie znaka
No chyba, że za cienki jestem zeby z Wami machac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Zgadzam się, za cienki jesteś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 23463 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 95225
To chociaż ponakładam talerze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Ciężkie są i jeszcze coś sobie zrobisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 5699 Wiek 54 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37378
Wszyscy chcą se potrenować z Wodzem !

Może kiedyś i ja wpadnę do Manchesteru, i jeśli nie trening to chociaż fotke na tle sztangi sobie cyknę co ją Guru wyginał

Żadnych najmniejszych nawet litości choć mięśnie mdleją i trzeszczą kości....
ZOBACZ MOJE FOTY ,KRYTYKA DOPINGUJE :http://www.sfd.pl/Przyszła_pora_na_foty_Demola-t526073-s1.html
ODWIEDŹ DZIENNIK :
http://www.sfd.pl/Świat_jest_mały,_ale_należy_do_wielkich!_15*10*5_by_WODYN-t592390.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295




W piątek jak Bartek zauważył trening trwał ponad 3 godziny ale każde ćwiczenie było omawiane dlatego tak długo trwało. Zaczęło się tradycyjnie, że bark nie pozwolił na trenowanie ale magiczne ręce Wodyna sprawiły, iż ćwiczeniami wyleczyłem ból. Problem tkwił w słabym rozgrzaniu barku. Konkretnie rozgrzałem go i nawet mogłem sztangę zza karku opuścić a nie wspomnę, że rozpiętki poszło zrobić a dzisiaj mega mikrourazy


Wczoraj plecy i nogi. Kolejna diagnoza gdzie rozstaw i ułożenie stóp jest decydujące dla kolan. Może w przyszłości nawet ze sztangą będzie mi dane SQ wykonywać Jest nadzieja na lepsze udo bez bólu w kolanie


Zdjęcie mam tylko jedno ale konkretne - WODYN, BULL i mała wuchta
Nie ma z sesji treningowej bo Wodyn na roztrenowaniu a ja na końcówce masy także następnym razem...


Ćwiczenia będę starał się opisać w dzienniku a z czasem wstawię filmiki treningowe.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 6967 Wiek 12 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 51337
Czekamy

MOC z Tobą

PROUD TO BE STEROIDS FREE

trenować jak myśląca maszyna, walczyć jak myślące zwierze

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duża klata = Duży Ciężar ?

Następny temat

ROZWÓJ/RZEŹBA ODPOWIEDNICH CZĘŚCI KLATKI PIERSIOWEJ

WHEY premium