SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wuchta - trening dla przyjemności

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 376637

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Krzysztof w pewnym wieku to wiesz jak jest

Skrócenie przerw między seriami daje nieźle popalić i na doczepianie ciężaru jeszcze przyjdzie czas bo troszeczkę bark się odzywa. Poczekam aż się zaleczy i wówczas poszaleję

Poprzednie treningi też były przyjemnością ale inną. Musiałem nastawiać się na taki a taki ciężar aby zaliczyć. Ciążyła na mnie presja z którą ciężko se radziłem. NA siłę nie da się zrobić ze mnie wyciskacza bo mam za długie przeszczepy. Kulturystą też nie będę ale jestem uzależniony pozytywnie od treningu siłowego i machać se muszę

Troszeczkę wyluzuję z ciężarami podleczę co jest do wyleczenia a z czasem ciężary same przyjdą.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 2934 Wiek 29 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25646
Na siłowni nie ćwiczy się tylko mięśni. Nasza regeneracja po urazach, stosunek organizmu do bólu jest chyba lepszy niż sytuacja osób nie ćwiczących. TO może być powodem Twojej szybkiej regeneracji miejsc wywołujących ból, ponieważ organizm jest do niego po części przyzwyczajony. Chyba że błędnie myślę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
Mam nadzieję, że tak jest bo powoli wszystko wraca do normy czyli będzie możliwość targania większych ciężarów. Został tylko bark lekko do wyleczenia.

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 12037 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51295
RECENZJA Z SUPLI:






- jak to aminy, mimo dużych rozmiarów można łykać bez problemu nawet po trzy sztuki. Biorę po 15-20sztuk po treningu lub w pracy w celu uzupełnienia diety w aminy.

Polecam

OCENA 10/10






- jack3d - czegoś takiego potrzebowałem przed treningiem co postawi na równe nogi. Ostatni okres w pracy ciężki także dzięki zabawce można wykonać dobry trening a przy tym nawet fajnie się spompować.

Polecam zdecydowanie

OCENA 10/10






- dymatize - smak czekolada - zdecydowanie za słodki, podchodzi mi to pod gainera a jeśli wierzyć w badania to jest jak jest. Więcej z całą pewnością nie kupię. Do szejka muszę dodawać gorzkie kakao aby było do upicia. Sama odżywka z wodą nie do wypicia.

OCENA 0,5/10


Zmieniony przez - Wuchta34 w dniu 2010-10-09 10:53:01

Powrót do korzeni :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co to ma znaczyć trening dla przyjemności?

W Warszawie masz wypie.rdolić 220kg i nie ma że boli!

Pozdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 6265 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34223
Do mnie matka wpadła ostatnio na siłkę jak robiłem dociąganie i się pyta ile na sztadze-ja mowie ze 60 (oczywiście było więcej, zdaje się 100 kilka).

I matka mówi ze tyle ma mi wystarczyć a nawet za dużo.
I jak będę za dużo podnosił to mnie z siłki wypieprzą .
I że mam rodzine i mam o nich myslec a nie o ciężarkach.

Troche w tym racji jest ale ciężar oczywiscie malutki.

Zmieniony przez - krawat w dniu 2010-10-09 11:02:27

>>> Maszeruj albo giń <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6516 Napisanych postów 62312 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777745
Rafał kolano Cię eliminuje z ciężkich siadów i może trochę ciągów ale reszte można ćwiczyć z pełną parą o ile bark oczywiście pozwoli

będzie dobrze , trzeba być dobrej myśli

zdrowia i czekam na wypiski

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5306 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 24415
Witam,

dawno nie wpisywałem się, ale blog staram się przeglądać w miarę na bieżąco.

Wuchta z tego co piszesz to kontuzja na prawdę jest bardzo poważna, ale wierzę, że jest sposób na wyleczenie jej i powrót, przede wszystkim do zdrowia i normalnego funkcjonowania, a później do sportu.
Zdrowie jest najważniejsze (życia, praca, rodzina itd.), a treningi to przyjemność i hobby (nie są konieczne do normalnego funkcjonowania) dlatego myślę, że teraz powinieneś skupić się tylko i wyłącznie na swoim zdrowiu..

Polska to chory kraj, koszt zabiegu=15kpln - masakra. Nie wiem w jakiej jesteś sytuacji finansowej i nie pytam, gdyż to jest tylko i wyłącznie sprawa osobista, aczkolwiek 15k za zabieg to imo ogromne pieniądze i nie każdego stać na coś takiego. Jednakże jeżeli jest to jedyne wyjście zapewniające powrót do zdrowia to uważam, że należy się nad tym zastanowić i spróbować zebrać kasę.
Proponowana przez chłopaków zrzutka jest bardzo dobrym pomysłem i jak najbardziej ją popieram, każdy pieniądz się liczy i choćby 1/3 potrzebnej kwoty to już bardzo dużo.

Postaram się częściej wpadać
Prawdziwe niedźwiedzie nigdy się nie poddają Jestem z Tobą Bro Będzie szyn.

Pozdrawiam
Mateusz (Animal)

Zmieniony przez - _ANIMAL_ w dniu 2010-10-09 12:09:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
krawat pozdrow mamke

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 29611 Napisanych postów 62977 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902739
skoro jack3d robi fajna robote to w dalszej kolejnosci proponuje przetestowac mesomorpha wg opini duzo lepszy osobiscie nie mam porownania z jack3d ale meso kopie niemilosiernie.na wage 100 kg stosuje pol miarki trening o niebo lepszy motywacja ogromna chec do treningu (co w zmaganiach z kontuzjami jest bardzo wazne bo czesto najnormalniej sie nie chce) ogromna i co najwazniejsze mega skupienie co pozwala wykonywac cwiczenia w idealnej formie a to przeklada sie na dobre dotrenowanie miesnia mimo ograniczonych kontuzjami ciezarow

co do bialek od dawna nie stopsuje zadnych markowych zajadam najtansze i sobie chwale wg mnie jakosc tych bialek nie odbiega jak wielu sadzi od typowo kulturystycznych marek a czesto jak widac po badaniach tanie polskie bialka sa zwyczajnie lepsze.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Duża klata = Duży Ciężar ?

Następny temat

ROZWÓJ/RZEŹBA ODPOWIEDNICH CZĘŚCI KLATKI PIERSIOWEJ

WHEY premium