SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pod okiem zawodowca - odpowiada GISZMAN!

temat działu:

Trec

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 330242

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 217 Napisanych postów 36673 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 115952
Witam.

W tym temacie pomagać Wam będzie Dawid Geler - GISZMAN, Nasz człowiek w teamie TREC Nutrition. Dawid to zwycięzca pierwszej edycji Mr SFD oraz m.in. brązowy medalista Mistrzostw Europy w Kulturystyce.

Możecie pytać się o trening, dietę i suplementację. Na pewno Dawid udzieli Wam odpowiedzi i doradzi.

Będę pilnował porządku w dziale. Ważne żeby zadać jak najwięcej pytań w 1 poście, aby po prostu nie pominąć czasem czegoś

Zatem zapraszam do konwersacji z Dawidem

Zmieniony przez - King_Odin w dniu 2010-12-18 14:18:16

HST PUSH & PULL - mój autorski "system" treningowy:http://www.sfd.pl/-t589381.html
Dieta LOW-CARB, art dla początkujących: http://www.sfd.pl/-t655403.html
Redukcja od A do Z - wszystko o redukcji:http://www.sfd.pl/-t654560.html
Tabata - co to jest i za co ją lubię?: http://www.sfd.pl/-t963145.html
Takie wielkie, takie niewinne. A same niosą na grzbiecie skrzydlatą kostuchę. Polską śmierć.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 3869 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31045
Trening miesni brzucha - zdradzi nam Pan swój sekret/patent/trening ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 11766 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 64285
Od pewnego czasu nurtuje mnie pytanie cwicze na silowni prawie juz półtora roku i raczej nie mialem jak zadac pytania zawodowcowi bo nie bylo okazji wiec pytam . Ostatnio jakos znudzilo mi sie wyciskanie sztangi leząc zawsze cieszylem sie z tego cwiczenia ale czuje jakies zmeczenie przy wyciskaniu czy dobre bedzie na jakis czas odpoczac od wyciskania i zastapic jest jakims innym cwiczeniem a na pierwsza serie na treningu klatki robic wyciskanie hantlami lezac ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
Witam Wszystkich.

W tym dziale by szczególnie nie gmatwać bede odpisywał na Wasze wszelkie pytania i watpliwosci zwiazane z treningiem dieta oraz suplementacją.

Suplementacja szczegolnie związana z Nasza Firmą "TREC" gdzie pracuje jako ekspert w dziale własnie suplementacji,a Moja sylwetka jest chyba wiekszosci znana,i to tez dzieki współpracy z TREC-iem dzieki czemu moge promowac Swoim wizerunkiem doskonale znane produkty i osiagać sukcesy w sporcie.

To tyle z skrócie,czekami słuze pomocą.
Pozdrawiam.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
Witam.

Na pierwsze pytanko odpowiem tak:
Mięsnie brzucha to mięsień jak każdy inny,potrzebuje treningu max 2/3 x w tygodniu i odpoczynku.Nie moze byc trenowany co dzień,i musi być traktowany troszke ostrzej pod względem ilosci gdyz pracuje o wiele częsciej niż inne partie czy to w zwykłym oddychaniu,kaszlu czy nawet jak kładziemy sie do łózka,wszedzie wystepuje spiecie nie wazne w jakim połozeniu.To pierwsza sprawa,wiec trening musi byc intensywny i z dużą iloscia powtórzeń od 15 ruchów w zwyż,mysle że w 4 seriach i dwa ćwiczenia jesli trenujemy go 2.3 x w tygodniu wystarczy-jak najlepiej ćwiczenia z treningu na trening zamieniac tak by w tygodniu sie nie powtórzyły.Ćwiczen jest naprawde mnóstwo i bym je opisał to sztuka,by zrozumiec to co mam na mysli,ale jest tego pełno w nwcie czy na każdej siłowni poczawszy od maszyn,wuciagów po zwykłe spiecia czy to w podporze,ławeczce ty na drążku w zwisie.

Druga wazna sprawa to-niestety i tu rozchodzi sie o dietke i trening areobowy bo jak wiadomo trening to bodziec ale pod zwałami tłuszczu czy wody cięzko dostrzec ten brzuch.Rada:dieta i spalenie zbednego zalegajacego miesnie brzucha tłuszczu,który ku naszej bezwoli gromadzi sie szczególnie w okolicy pasa-niestety bez tego nie ujrzymy naszego świetnie zbudowanego wysportowanego brzucha.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
Kolejne pytanko:no wiec kolego to czas dawno na zmiane monotonia jak w zyciu przyprawia nas o znudzenie i niechęc do tego co robimy.

Zmień chocby kolejnośc ćwiczeń a napewno bedzie lepiej,Ja osobiscie zaczynam od rozpietek ze sztangielkami i co trening zamieniam płaska lub skośną ławeczke.Zdarza Mi sie tak jak zaproponowałeś czasem robić wyciskanie z sztangielkami-wiec polecam zamień i zrób tak własnie napewno inaczej poczujesz trening organizm swietnie rozpozna ćwiczenie i zareaguje z wielka ochota na zmiany co moze przynieść tylko korzyści.Spróbuj nawet jeszcze jako pierwsze inne ćwiczenia i zobacz to co najbardziej Ci przypasuje o po którym idczujesz największe kozyści trening to sztuka i nauka wiec w ten sposób sie uczymy a każda zmiana może wyjśc raczej tylko na plus.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 367 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9022
Z góry bardzo dziękuję Trec-owi za wspanialy pomysl i mozliwosc zadawanie pytan swietenmu zawodnikowi,czyli Panu Tomaszowi,a więc do rzeczy.

Panie Tomku czy mogłby Pan ulozyc albo porawić moja diete,zaznaczam iż mam 16 lat staz niecaly rok waga 74kg.... oto Posilki.

1.p.owsiane,odzywka bialkowa,mleko
2.2 kromki razowego+polediwca z indyka ew.makrela
3.warzywa+wolownina/kurczak
4.mlode(2-3) ziemniaczki+ kurczak/ryba+odzywka bialkowa
5.wlasnie nie wiem co tutaj wstawić:)
6.odzywka bialkowa+oliwa

Jeśłi mogę prosic o rade co wstawic w tym 5 poslku oraz co dołozyc/odjąc byłbym bardzo wdzięczny.Pozdrawiam

Człowiek głodny to człowiek zły...

TOWAR,który sprzedałem na Targowisku====>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 22471 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 101363
witam

mam pytanie takie troche z innej beczki...

bedzie pan w Poznaniu 6 lipca?


barteklip -

w 3 posilku brak wegli

w 5 dalbym tunczyka lub drob/ ewentualnie twarog + nie duza ilosc wegli - chleb razowy

Zmieniony przez - Siodema w dniu 2008-06-24 15:59:36

Śmiało - cała kasa leci na pomoc dla schroniska dla zwierząt.
https://booking.com/s/67_6/f03173bf 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
a ja mam pytanie czy jako kulkturysta zawsze trenowałeś splitem, czy może próbowałeś fbw i jego modyfikacji hst??!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 926 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7906
Barteklip-mozna zmieniac wiele w zaleznosci na co ta dieta bo tego nie zaznaczyłes-domyslam sie że na mase,pewnie jak najlepszej jakości.


1.owsiane,odzywka bialkowa,mleko-jest oki,mozesz zamieniać na pyszne płatki ryzowe na mleku smakuja bombowo,ew jakis owoc
2.2 kromki razowego+polediwca z indyka ew.makrela-tu tez jest oki chude wedliny ew.biały chudy ser.
3.warzywa+wolownina/kurczak-tu dodaj ryzu,kaszy!
4.mlode(2-3) ziemniaczki+ kurczak/ryba+odzywka bialkowa
5.(wlasnie nie wiem co tutaj wstawić)-Ja zamieniłbym 5 posiłek na 3 i 3 zjadł normalny obiad-robisz mase wiec jeden posiłek tak jak ugotuje mamusia lub będzie na szkolnej stołówce z ograniczeniem tłustych sosów nie zaszkodzi nie daj sie zwariowac i pozwól choc jeden posiłek by głaskał Twoje podniebienie w przeciwnym razie szybko sie zniechecisz.
6.odzywka bialkowa+oli

W dietce tej możesz korzystać wiele,nie ma tu jaj a moga byc,tuńczyk,wołowina,makaron razowy.

KULTURYSTYKA znaczy coś więcej!!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

EXTREME MEN'S FORMULA - nowy skład stara cena

Następny temat

WAKACJE Z TREC'IEM - Letni konkurs TREC Nutrition

WHEY premium