SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

drgania pod okiem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 33642

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 45 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 196
od jakiegos czasu mam taki problem ponieważ coś mi skóra pod okiem drży...
wydaje mi sie ze to jakis problem nerwowy bo ciągle chodze podenerwowany i wszystko szybko chce robić... pije magnez codziennie w tabletkach rozpuszczających 150mg magnezu dziennie i cos nie pomaga od czego moze tak drżeć pod okiem??
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Witaj


Najczęściej przyczyną drgania pod oczami są niedobory składników takich jak magnez. Dzienne zapotrzebowanie na ów składnik w przypadku osób dorosłych mieści się w przedziale od 310 do 420mg na dobę. Sportowcy i osoby obciążone bardzo dużym wysiłkiem, a także przyjmujące niektóre leki jak również diabetycy mogą niekiedy potrzebować większych ilości tego pierwiastka. Również w okresie budowy masy mięśniowej warto spożycie magnezu lekko zwiększyć, uważa się bowiem, że aby uzyskać przyrost 1kg mięśni potrzebne jest dodatkowe 200mg magnezu.


Prawdopodobnie więc, potrzebna będzie odpowiednia suplementacja, by uzupełnić niedobory. Pamiętać należy jednak, iż magnez jest zawarty w pożywieniu i to odpowiednio zbilansowana dieta powinna być dla nas podstawą.

Przykładowe źródła magnezu :

-półtora woreczka kaszy gryczanej (ok. 150g)
-garść migdałów (ok. 30g)
-kilka różyczek brokułów (ok. 150g)
-jednego banana (ok. 120g)
-szklanka wody wysokozmineralizowanej (ok. 200g)



Pozdrawiam





Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2018-01-23 12:46:27

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2097 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 69594
nerwy tez to mialem

Cytat roku by pio091: Ja mam 16 lat jestem w czasie cyklu metka jest cool ale musisz ją codziennie wypocić (zmniejsza skutki uboczne)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 45 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 196
i co jak sobie z tym poradziles??
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
samo minie

magnez wapń potas
1

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4425 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206


.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2
Hmmm... ostatnio mój tata był u neurochirurga i przy okazji zapytał sie co mam zrobic bo mi tez ten nerw sie rusza juz od miesiąca... powiedzial ze mam za mało potasu w organiźmie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
danutha ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 92 Napisanych postów 3767 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29908
Kolezanko archeolog,sprawdz date nastepnym razem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
Ja powiem Ci ze moja była kiedys miała te drgania dolnej powieki i brała magnez,ja nigdy magnezu nie brałem ale zdarzyło mi sie w ostatnim okresie brałem przez miesiac i zaczeło mi własnie tak drgac-tak było w moim przypadku ,przeszło po odstawieniu magnezu:)dziwne , mysle ze to własnie moze byc równiez na tle nerwowym,,pozdrawiam

Zmieniony przez - SCORPION 9 w dniu 2008-04-16 00:03:33

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
Hej:) mi też od 2 tygodni drga cos pod prawym okiem:(bylam u 1 kontaktu kazala brac aspargin , xanax i witamine B, no i odstawic kawe , wszystko zrobilam jak kazano , a to sobie dalej drga, wkurza mnie juz to , jeszcze dodam ze jestem niskocisnieniowcem, POMOCY!!!!
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Walnął Ci Xanax?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4
tak xanax !
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bol kolan po wysilku w czasie skakania i biegania

Następny temat

ciemno przed oczami jak wstaje

WHEY premium