SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA volume 9!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246616

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Mam pytanie odnośnie szpinaku. Kupuję mrożony i podczas obróbki czym go doprawić, aby był smaczny? Kiedyś zjadłem szpinak, ale był on tak fatalnie przyrządzony (doprawiony), że był to pierwsz i ostatni raz. Za namową kilku osób, że był po prostu źle doprawiony i się zraziłem, chcę sobie przygotować szpinak do obiadu, ale nie wiem jak go odpowiednio doprawić. Mogę liczyć na pomoc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 886 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 57921
Dobry jest z czosnkiem i odrobiną gałki muszkatołowej + trochę pieprzu,soli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
możesz dodać trochę śmietany nic sie nie stanie jak dbasz o tł przepisy masz w każdym portalu kulinarnym coś znajdziesz

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 500 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16001
Szpinak dobrze przyrządzić nie jest wcale łatwo. Ja robię tak:
Wrzucam szpinak do gara z łychą oliwy i go topię na dość niskiej temperaturze, jak już jest rzadki to wbijam jedno surowe jajo i trochę rozdrobnionego czosnku, solę na tyle dużo żeby pojawił się smak + do tego trochę pieprzu. Jak już jest prawie gotowy dodaję śmietany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 500 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16001
Czemu nie mogę edytować posta?

Jak byłem w Tunezji jadłem obłędnie dobry szpinak, ze świeżych liści i z dodatkiem kukurydzy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6280 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
Swiezy jest troche inny w smaku. Bardziej kwaskowaty i wyrazny. Czasami jest w lidlu, ale niestety rzadko.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
http://fitness-food.pl/?p=749 - ten przepis chodzi mi po głowie, co by sobie dziś na kolację zrobić. Tylko bez sera pleśniowego bo nie lubię, a mleka i mąki nie praktykuję do omleta, chociaż może sypnę tą łyżkę Pełnoziarnistej z Lubelli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 33 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1231
Witam
Kto z Was kupują wodę niegazowaną mineralną ze sklepów i jakich firm kupujecie wody? Wysoko mineralizowane, nisko mineralizowane i w jakich cenach?

Więcej kalorii, więcej ciężaru i nie ma opier#@&^*$S się! ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6280 Napisanych postów 76091 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 755138
Ja kupuje najczesciej muszynskie zdroje z netto po ok 1,5zl, muszyna niebieska 1,5l ostatnio w tesco 2 w cenie 1, lub muszyna zielona 2l ok 1,8-2zl.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 927 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20174
Witam !
Mam pytanie co po-treningowo jest najlepsze :
moje opcje:
co od razu po siłowni?
Carbo + wpc
Banan + wpc po 45min posiłek ryż + kurczak
kurczak + ryż od chińczyka (ryż biały + kurczak z grilla).

Cel aktualnie masa sucha. Czy coś się zmieni jak będe krecił po tym aero na redukcji ?
oczywiście dieta też jest wtedy regulowana o ten posiłek po-treningowy.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta do oceny POMOCY

Następny temat

problem..

WHEY premium