SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA volume 9!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246263

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 299 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17107
Nie chodzi o to. Problem w tym, że zjadam posiłek i szukam jeszcze... Wtedy zjadam rzeczy, których nie powinienem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Podbij tłuszcze, mozesz też spróbować siemie lniane, ale to by było chyba za dużo błonnika w diecie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 387 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6719
panowie pytanko ;) kolacja ostateczna tz nie wchodzi mi juz twarozek ;x i np jogurt wiec cos chce dorzucic do tego mianowicie poljogurtu naturalnego ,owsiane (czasami troche kukurydzianych ) rodzynki orzechy ? dobre to rozwiazanie czy macie cos lepszego ? hmmm

Danek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
śmiało możesz dorzucić orzechów jakiś owoc świeży nie duży

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 638 Wiek 48 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10832
Pytanie: byłem w dziale kuchnia i nic ciekawego poza sernikiem z piekarnika nie znalazłem otóz: SZUKAM fajnego przepisu na danie LC tak by można było je zjeść w 10 min i było poręczne tj coś ala kanapki z kurakiem tylko że bez węgli...Jakieś pomysły?Jaja mi jakoś głupio jeść przy kimś...Ale w przepsie jajka jak najbardziej,twaróg czy orzechy....dodam iż nie mam odżywki

Grajcie pięknie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
na same placki białkowe patrzyłeś lub na ciasteczka?

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 387 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6719
zapomnialem dodac ze owoc to najczesciej jabluszko albo bananek a orzechy to juz nie dzis musze znow ;d naskrobac;d bo laduje wloskie gdyz mam isc sporo;d worek jmm 40kg;d a laskowe to dop jak te zjem;d dzieki za pomoc;) SmPa;p

Danek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Danek na noc np makrela z puszki czy normalna do tego jaja, ogórek kiszony i cebula kroisz w kostkę i jedzono dobre jest.

Troche przepisów w kuchi na LC jest jak nie sernik z piekarnika to moze z patelni.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 387 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6719
no ogorek owszem lubiewa z jajkiem i razowiec albo jak juz nie ma to zjem normalny ;) a makreli jeszcze nie jadlem na noc;d halibuta raz owszem zjadlem ;p a

a co do kolegi pytanko na Lowa to odzywianie link do diety jest tam sporo tego podanego tz przepisy jak zabrac sie za dobre LC i mysle ze tam znajdziesz swa odpowiedz lecz wiadomo trzeba poczytac;) pozdrawiam;)

Danek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 118 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2099
A co sądzicie o słodziku?? Używać ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta do oceny POMOCY

Następny temat

problem..

WHEY premium