SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA volume 9!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246416

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Czy zielona herbata przygotowana dzień wcześniej i pita na zimno na następny dzień - traci swoje właściwości wspomagające palenie tłuszczu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 208 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2974
witam

Zastanawiam się nad pewnym aspektem.

Wszyscy mówią aby wyliczyć zapotrzebowanie kaloryczne na podstawie wzorów dostępnych na sfd.

Ustalmy dzienne zapotrzebowanie i heja wszystko gotowe - układamy dietę :D

Ale przyjmijmy na moim przykładzie że jestem osobą która prowadzić bardzo nie regularny tryb życia.

Jednego dnia śpię 6h, następnego 9h a jeszcze innego po ciężkim treningu 11 h ( tyle potrzebuje ) . Moja dzienna aktywność albo się wydłuża albo bardzo skraca.

Jaki jest sens ładować w siebie pełno żarcia co 3 h po nocy przespanej 11h jeżeli brak mi czasu na 6 posiłków i musze inaczej je rozplanować czyli pododawać kcal do innych aby utrzymać zapotrzebowanie na stałym poziomie.

Jednak tak naprawdę posiłki są zbyt obfite, będę przejedzony i jako endo będę bardzo szybko tyć.
Czy nie lepiej obliczać ilość kalorii potrzebnych na 1 godzinne aktywności w ciągu dnia + kcal dodatkowe jako że jestem na treningu masowy

Czy są jakieś dane na temat ilości spalanych kalorii w ciągu 1 h normalnej aktywności dziennej ???

Czy mój tok rozumowania jest bez sensu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Ponawiam pytanie z poprzedniej strony a'propos lekkich ćwiczeń. Byłbym wdzięczny za odpowiedź! Z góry wielkie dzięki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Paszkos, gdzie kupiłeś tą pełnoziarnistą bagietkę? Dziś szukałem w realu i w piekarni "Kłos", ale nie ma :bezradny:
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Detoxik bardziej skupiaj sie na jej właściwościach prozdrowotnych niż tych spalających tłuszcz.... Jak chcesz takowy dfuże dawki np zielonej herbaty z olimpu z jakiś spalaczem. Ale dieta klucz!

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Tradycyjnie w piekarni "Nowakowski-Gorąco polecam!" ;)

To jak z tymi ćwiczeniami? Odpowie ktoś? :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 711 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14425
Paszkos244 inny dział... dział trening...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Oki, dzięki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Panowie kupiłem na spróbowanie coś takiego:

http://www.tabele-kalorii.pl/kalorie,Bułka-pełnoziarnista-fitness-żytnia-Mestemacher.html

Co sądzicie? W ogóle czy tak paczkowane pieczywo nadaje się na wkomponowanie do diety? Pytam, ponieważ, aby pieczywo przetrwało w takim czymś to na pewno w składzie pieczywa coś "dodatkowego" musi się znaleźć. Chociaż może nie ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
Mozna o ile rzeczywiscie jest 100% pelnoziarniste czy tez zytnie .
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta do oceny POMOCY

Następny temat

problem..

WHEY premium