SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA volume 9!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 245772

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jadasz zdrowe posiłki ale musisz jeśc ich więcej tak to działa zwiększ kcal posiłków i będzie ok i waż sie tylko na czczo

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1210 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18282
Ale więcej to już się chyba nie da ! ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
spróbuj podbić tłuszczami może się da

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 418 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10643
s.m.p.a spróbujesz mi coś poradzić na poprzedniej stronie pisałem?

“I poznasz, że imię moje pan, gdy wywrę na Tobie swą zemstę.”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jeśli chodzi o diete to osobny temat, wybacz nie odpowiadam na dłuższe tematy teraz bo mam studia prace i życie osobiste na łbie...

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 700
Na śniadania zazwyczaj robię sobie gofry z płatków owsianych z przepisu z forum i mam pytanie czy spożywanie dziennie 2 łyżek kakaa może zaszkodzić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1210 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18282
Ehh no niewiem.. Zobaczymy jeszcze do końca Grudnia czy coś przytyje, jak nie no to trzeba będzie coś wymyśleć. Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
Po jakim czasie od zakonczenia treningu mozna zjesc wieksza ilosc tluszczu (150g zoltego sera, czyli ok 35-40g tluszczu) ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 280 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1920
Mógłby ktoś odpowiedzieć na moje pytanie, żeby było prościej wklejam je tu z poprzedniej strony:
""Chciałem zadać szybkie pytanie licząc na szybką konkretną odpowiedź.
Otóż płatki owsiane spożywam na surowo tj prosto z opakowania do miseczki- prawie pełno, reszte dopełniam jogurtem nautralnym- spożywam na śniadanie, raczej codziennie.
Teraz dokładne pytanie:
1. Czy tak jest dobrze, niby tam się czyta coś o zalewaniu wrzątkiem itp. nie zmienia to nic w działaniu i działa dobrze?
2. Płatki owsiane jeść codziennie- nie ukrywam, nie przeszkadza mi to, a w dodatku jeśli to jest jeszcze wskazane to wręcz bardzo dobrze.
Z góry dzięki za odpowiedź.

A to może zadam jeszcze drugie pytanko.
Posiłek po treningu- aby moje mięśnie się rozrastały, muszę je odżywić i tu pytanie, gdyż spożywam kreatynę (Vitalmax Monohydrat- proszek), czy zaraz po tym mam coś wszamać?
Wiem, że wówczas jest zapotrzebowanie o węgle o niskim ig i jakieś białko, ale czy już w tej chwili i czy jeśli np. odżywka białkowa, to musi być wówczas na mleku, różne opinie się czyta o kreatynie + mleku.
Myślę, że chyb a wyraźne pytania są, więc liczę na odpowiedzi i z góry dziękuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11565
Witam krótkie pytanko słyszałem że schodząc do bardzo niskiego bf% potrzeba dużo mięśni, a co się stanie jeśli ktoś nie ma tak dużej masy mięsniowej,nie uda mu sie osiągnąć jednocyfrowego bf ??????pozdr
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta do oceny POMOCY

Następny temat

problem..

WHEY premium