SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA volume 9!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 244939

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1309
Wpisuje sobie pojedyncze produkty na potreningu.pl,ale tam nie ma takiej sałatki w całosci, w necie tez nie moge sie na taka natknac.
Jak obliczyc 200g tej sałatki z samych składników? mam wszystko dodac a poznij 200g z tego wyciagnac i jaki to procent sałatki zjadłem?
jak mozesz to podaj jakis lepszy kalkulator z tabelami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2203
blejzep dodaj kalorie z tuńczyka, jajek, jogurtu zobacz na oko ile mniej więcej zjadłeś tej sałatki (1/2; 1/4itd.) i sobie podziel wynik będziesz miał przybliżoną ilość dokładnie nikt ci nie powie ani za ciebie nie będzie liczył
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1309
Dobra dzięki, zrobiłem jak napisałeś, ale dodałek kukurydze,groszek,ogórki i musztarde. Wyszło jakos mało kcal ale widac tak miało byc.
Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 142 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2203
z warzyw nie liczymy kcal a musztardy chyba całego słoika nie dałeś? a ile ty byś chciał przecież to warzywa i ryba kcal podbiłeś bułką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Wyślij szybką odpowiedź...proporcje nie uwzgledniaja oleju lnianego,poniewaz nie bylo go w dzienniku vitalmaxa i dodajac go wypisalem tylko ile ma kcal, btw, moglibyscie mi podac ile olej ma kw. jednonienasyonych, wielonienasyconych i nasyconych w 100g?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 351 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11428
mam pytanko
od nowego tygodnia przechodze na redukcje, zrobiłem zapas supli i kipiłem carbonox z olimpa, tyle że na opakowaniu pisze ze zawiera cukier i substancje słodzące, nada się czy przetrzymac na kiedy indziej ?

Ból przemija, chwała trwa wiecznie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
nutrritiondata.com tam masz wszytko
a do kiedy masz reduckję po redukcji dasz

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 276 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2158
ide o 21 na impreze (normalnie o 20.30 jem ostat5ni posilek a spac chdoze o 22), wroce pewnie kolo 3.00. a wiec pytanie - czy jesc cokolwiek na tej imprezie (pewnie beda paluszki, ciastka itd i inny syf) czy tez darowac sobie i zjesc sniadanie po obudzeniu sie pewnie kolo 12.00 a potem w krotszych odstepach niz normalnie kolejne posilki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 276 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2158
ewentualnie na tej imprezie jakis sok pomaranczowy bez cukru? kazdego dnia zjem planowana ilosc kcal wiec tu nie ma problemu, tlyko rozklad posilkow sie troche zmieni bo wiadomo ze jak pojde spac o 3.00 to nie wstane o 7.00 tylko o 12, wiec 5 godzin bez ejdzenia dodatkowo.


ale chyba nic mi nie ebdzie z tego powodu jak pozniej nadrobie kcal w ciagu dnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2645 Napisanych postów 13588 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 469233
Skład: 10% nasyconych kwasów tłuszczowych, 58% kwasu alfa-linolenowegoOmega 3, 15% kwasu linolowegoOmega 6, 17% kwasu olejowegoOmega 9
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta do oceny POMOCY

Następny temat

problem..

WHEY premium