SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA volume 9!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 245749

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 347 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6481
Kakuts kiedy ci wygodniej

" Bo życie to nie tylko atak, ale i uniki "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 59
Witam, Jestem ektomorfikiem. Mam pytanie czy jest możliwe budowanie masy mięśniowej z pominięciem produktów mięsnych. Jestem wciąż na łasce rodziców i jedyne co dostaje 200 zika na miesiąc na własne potrzeby. Najtaniej wychodzi mi kupowanie takich produktów jak makarony, ryże, kasze, jaja czy twarogi. Na jakiś filet to mógłbym sobie pozwolić raz na tydzień lub dwa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
jaja twarogi ryby

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Zrodla bialka musisz jesc a mieso takie jak szynka wieprzowa, schab, piersi z kurczaka to jedne z tanszych zrodel. Do tego jaja, nabial.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 608 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 50703
Czy to prawda, że nie należy łączyć WW prostych z tł. nasyconymi? Bo tak sobie do śniadaniowego mixu z owocem planowałem dodać wiórków kokosowych, ale jak mam się przez to zalać, to dziękuję :p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 651
Waga 75 kg, wzrost 180cm, bilans dzienny 3700 kcal, 180g bialka (2,4g/kg), 100g tluszczy (1,3g/kg), 515 ww (6,8g/kg). Pozmieniac cos? Na przyklad dodac tluszczy kosztem ww?


Dla ulatwienia podam swoja diete


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 608 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 50703
GrimLisu: jest sporo rzeczy do zmiany, załóż najlepiej osobny temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 202 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2273
Witam! Szymon Łada w jednym z filmików na YT widziałem miał jakiś sos salsa bezkaloryczny, kojarzy może ktoś jak on się nazywa i gdzie go można dostać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
wpisz w google moze wygoogluje diety do osobnych tematów

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 608 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 50703
realyanek
Czy to prawda, że nie należy łączyć WW prostych z tł. nasyconymi? Bo tak sobie do śniadaniowego mixu z owocem planowałem dodać wiórków kokosowych, ale jak mam się przez to zalać, to dziękuję :p
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta do oceny POMOCY

Następny temat

problem..

WHEY premium