SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA volume 9!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 246264

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 97 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 742
s.m.p.a albo domer, moglby ktos odpowiedziec na moje wczesniejsze pytanie o mleko i ser ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3288 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22932
BC1991ban i tak jadłbym na Twoim miejscu pełnowartościowy posiłek potreningowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6276 Napisanych postów 76056 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754969
Nie ma takiej koniecznosci, ale jezeli dodasz to na pewno nie bedzie zle. Powinienes dostosowac to pod Twoj organizm i jesc tak jak Ci wygodniej.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 61 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11078
Panowie można zrobić sobie zamianę na kaszą kuskus ( zamiast ryżu , ziemniaków ) ? Chodzi mi głównie o to , żeby zamienić dwa posiłki ( źródła ww ) na kuskus , oraz w jakich porach ją spożywać rano , przed treningiem , po , czy wieczornych ? cel potrzymanie masy i dobicie trochę nowego miecha :) Dzięki za odp Pozdro Byki :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Do jakich posiłków najlepiej dodać oliwę z oliwek ? Wcześniej piłem 2x dziennie ale chce podbić trochę kcal i nie wiem jak to rozłożyć...

Wcześniej było do drugiego śniadania 20ml i do posiłku przed snem 30ml

Teraz myślę zrobić tak:
Śniadanie 20ml
Obiad 20ml
Przed snem 30ml

Czy jest sens tak to rozłożyć?

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 500 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16001
70ml to sporo na dobę. Jakie będziesz miał rozłożenie tłuszczy w diecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1930 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 30461
Tłuszczy przyjmuje ok 1.5g/kgmc

Niestety nie mam możliwości zakupienia Oleju Lnianego bo zdobyć go w mojej dziurze to jak cud nad Wisłą

Główne źródła to właśnie oliwa z oliwek jajka etc.

Czyli myślisz aby zostawić 50ml ed i podbić np węgle ?

Nie siłą lecz odwagą zdobywaj!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 500 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16001
Nie no, ja nic na ten temat nie myślę bo nie wiem jaką masz dietę i jaki rozkład b/t/w
Nie widzę potrzeby picia oleju lnianego, ja tłuszcze uzupełniam masłem, oliwą i orzechami włoskimi tak żeby stosunek tłuszczy był w miarę możliwości 1:1:1. Ilości stosuję w zależności od tego jak z posiłków mam tłuszcz (mięso, jajka etc)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 5416 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 52179
Mam trochę inne pytanie, ale również związane z odżywianiem.

Co sądzicie o suplementach, i całej strukturze tego : http://www.herbalife.pl/ ? Dziś miałem rozmowę kwalifikacyjną w tejże firmie w Katowicach, i chciałbym się dowiedzieć, co na ten temat sądzicie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 276 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2158
otoz ryz brazowy jest glownym skladnikiem mojej diety, ale wiadomo ze suchy troche slabo smakuje. mysle nad jakims sosikiem ktorego bym dodal ociupinke dla smaku (+ lyzka oliwy).

jesli chodzi o sos to zobaczcie:

http://www.frisco.pl/product/4002359634727/DOLMIO_Bolognese_Speciale_Sos_Bolognese_z_pieczarkami.xhtml

wydaje sie byc ok. 7g wegli na 100g to chyba nie jest duzo... sklad tez niby ok. inne sosy tego typu maja przynajmniej 20g wegli na 100g.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta do oceny POMOCY

Następny temat

problem..

WHEY premium