SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA volume 9!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 244889

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 387 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6719
szukam ale w wiekszosci tabel np na potreningu.pl czy sfd dziennik to sa kanapki sun... mcdona czy cos a brak notmalnej kanapki z syznka serek i warzywem wiec nie takie wszystko Anubisku;d

Danek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6262 Napisanych postów 76003 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754688
Patrzysz mniej wiecej ile jest g pieczywa, na ktore zakladasz okreslona ilosc btw, ile jest zrodla bilka i ew tluszczy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 387 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6719
juz chyba ss poradzilem;x stworzylem na potreningu wlasny posilek i mniej wiecej wyszlo;) pytanie taki w kwesti sniadania mozna na zmiane jesc platki owsiane i kukurydziane? raz te raz te?

Danek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 500 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16001
Kukurydzianych raczej nie jedz, są strasznie przetworzone
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 387 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6719
no wiem czytalem o tym ale nad owsianymi wisi umnie meka;d ciezko trawia sie ale sprobuje inny rodzaj ;)

Danek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 500 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16001
Ja wystarczy, że spojrzę na owsiane i mi się cofa :P dlatego jadę na chlebie razowym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 387 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 6719
tz ja owsiane mleko orzechy rodzynki+40g bialka laduje na sniadanie i w sql zostaje mi tylko kanapki na 3 posilki rozkladam+gainera i tyle nic wiecej nie kombinuje zobacze jaki efekt tego bedzie obecnie jestem na etapie ukladania diety i zob jak to wyjdzie ;)

Danek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 432 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11565
Witam Panowie słuchajcie tak się zastanawiam, jak robie omleta (oczywiscie z samych jajek:)to czy wyrzucac żółtka, czy nie Szczerze mowiąc troche mi szkoda ,ale podobno żółtka nie są dobre:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 347 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6481
zołtka zostawiaj, sa zródłem tłuszczy ,takze moze byc

" Bo życie to nie tylko atak, ale i uniki "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
są dobre śmiło je dorzucaj

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta do oceny POMOCY

Następny temat

problem..

WHEY premium