SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA volume 9!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 245004

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Jeśli to jednorazowy wybryk to nie.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 415
jednorazowy. teraz z rana mimo kaca sa pelnowartosciowe posilki i zwiekszona ilosc plynow. czyli jest ok, tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 139
Jaki jest najlepszy chleb razowy? Gdzie kupować? Czy taki z Tesco w foliowym opakowaniu, czy najlepiej gdzieś z piekarni? Jakby ktoś mógł podać konkretne przykłady, no i jaka cena ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
najlepiej ze sprawdzonej piekarni takie chleby najlepiej wychodzą spytaj czy mają chleb na zakwasie i niech powiedza z czego jest dokładnie robniony

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 139
OK, ale jeszcze zapytam - z czego najlepiej żeby był? :) tak w ogóle to mam jakieś 600zł w tym miesiącu na jedzenie, myślicie że da się za to 'właściwie' wyżywić?

edit: a właściwie to 500zł...

Zmieniony przez - whatsthis w dniu 2012-02-05 14:44:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Za 500 spokojnie powinieneś dać rade.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 202 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2273
Witam! ponawiam pytanie bo niewiem czy nie zostało zauważone czy nikt nie wiedział : Często korzystałem ze żródła białka jak i tłuszczy jakimi są jajka ale ostatnio natknąłem się na wypowiedz Akopa Szostaka że po obróbce termicznej ten tłuszcz zawarty w zółtkach jest mało korzystny co o tym sądzicie?? bo ja często zastępowałem w ten sposób np 20-25 g oliwy do posiłku czy moge robić to dalej czy traktować ten tluszcz jako "słabszy" od oliwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 139
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
whatsthis
a dokładnie która linijka, albo skopiuj ten fragment.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
tłuszcz z oliwy swoją droga a tłuszcz z jajek swoją oliwa ma dodatkowo jeszcze przeciwutleniacze natomiast jajka zalezy jakiej obróce poddajemy ja niebał bym sie ich jesc

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta do oceny POMOCY

Następny temat

problem..

WHEY premium