SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

POJEDYNCZE PYTANIA volume 9!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 244834

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przepraszam, źle zadałem pytanie, miałem na myśli ile zostanie czystego orzecha po złuskaniu kilograma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tomekbiegacz
Przepraszam, źle zadałem pytanie, miałem na myśli ile zostanie czystego orzecha po złuskaniu kilograma?


Policz , zależy ile masz sztuk , jak przyjąć że 4 gramy na sztukę to jak masz 100 sztuk wychodzi 400 gram orzecha .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 286 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7946
czy moge bezposrednio po treningu zmixowac dwa banany z 200ml mleka? po pol godzinie ryz z kurczakiem w odpowiedniej ilosci?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 730 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32781
Jaki makron jako źródło węgli ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 119 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1330
czy takie śniadanie będzie odpowiednie na redukcji : 100g ryżu (basmati, parabolied) zmieszanego z 1 jabłkiem pieczonym + 3 jaja na twardo + 20ml oliwy z oliwek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co sądzicie o:

1) Takim śniadaniu:
-Owsianka na mleku, 25g słonecznika łuskanego i szklanka kawy zbożowej?


2)Takim chlebie:
-Kłos Żyta "Reva" chleb żytni, skład: mąka(żytnia 99%, pszenna 1%), woda, gluten pszenny, sól, kwaśna serwatka w proszku(z mleka),mąka słodowa jęczmienna, zakaws żytni, tłuszcz roślinny(palmowy), mąka łubinowa - mogę spożywać ten chleb, bo kupiłem na próbę, bo zawsze jadałem zwykły(biały)?



Zmieniony przez - MCtoshkin w dniu 2012-02-22 22:51:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3098
do matisek21 według mnie troche za duzo wegli jak na redukcje :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
fiodorek
czy moge bezposrednio po treningu zmixowac dwa banany z 200ml mleka? po pol godzinie ryz z kurczakiem w odpowiedniej ilosci?


Możesz .

Blaacha
Jaki makron jako źródło węgli ?


Durum przykładowo .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 526
A ja mam troche inne pytanie. czy ktoś interesował się nadwyżką kalorii w dziennym spożyciu a przyrostem tkanki tłuszczowej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 526
a dokładnie jak się potem odkłada nadwyżka kalorii . Wiadomo że 1g tłuszczu to 9kcal . Czyli 900kcal nadwyzki zamieni się w 100g tłuszczu ? .
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Dieta do oceny POMOCY

Następny temat

problem..

WHEY premium